Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan, hogy akiknek nem volt még huszonévesen párkapcsolatuk, azokkal valami komolyabb gond van?

Figyelt kérdés
Az oldalt olvasva elgondolkoztam ezen a dolgon. Legyen ez férfi vagy női oldalról, de többen rávágják erre a kérdésre, hogy biztos defektesek ezek az emberek. Nem állíttom azt, hogy ez részben ne lenne igaz, mert valóban akadnak fura személyek, viszont nem hiszem, hogy ez a kijelentés minden esetben helytálló. Csak kíváncsi vagyok, hogy aki ezt így gondolja, annak mi az oka? :)

2018. máj. 8. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Tizenévesen - normál esetben - mindenkiben tombolnak a hormonok, át akarják élni a szerelmet, szexelhetnékjük van, fel akarják térképezni a másik nemet minden téren. Emiatt furcsa, hogy bizonyos embereknél ez akkor vajon miért nem volt meg. Szembemegy a józan ésszel és a természetes emberi vágyakkal.
2018. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Mert valóban a legtöbb embernek azért nem volt még, vagy nem szexelt, mert nehezen megy neki az ismerkedés. Ettől még nem lesz valaki defektes. Viszont olyan nincs, hogy valakinek huszonéves koráig nem tetszett volna egy fiú/lány sem, akivel ne szexelt volna szívesen, vagy jött volna vele össze.
2018. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Mert így van. Nem feltétlenül olyan gondra kell gondolni, ami lehetetlenné tesz egy későbbi kapcsolatot, de nagy a valószínűsége, hogyha még semmilyen tapasztalata nem volt az ellenkező (vagy épp azonos) nemmel, akkor van valami kis stikkje, ami közre játszik.


Pontozz le, de egy embert nem fogsz nekem mutatni, aki huszonx éves, és azért nem volt még kapcsolata, mert bár annyira rohadtul tökéletes, csak valahogy nem jött neki össze. Ilyen nincs.

2018. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem huszonéves koromig nem jött össze olyannal, aki tényleg tetszett volna. Nehezen nyílok meg, és az idióta "baráti" köröm is folyamatosan elhitette velem, hogy én lúzer vagyok.

Plusz eléggé kevés ember tetszik igazán.

Engem is furcsának találtak ezért. Viszont így jobban jártam, mint akik hamar ugrottak kapcsolatba, majd házasságba-gyerekcsinálásba és végül kiégve elváltak fiatalon.

2018. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem mindig helytálló, csak az esetek 99%ában. Ez igazságtalan azzal az 1%al, akik azért nem randiznak mert aszexuálisok, vagy mittudomén... Igazad van.
2018. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem pontozok le senkit, köszönöm a válaszokat :)

Mondjuk azt én sem hiszem el, hogy valakinek sosem tetszett volna valaki, akivel el tudott volna komolyabbat (vagy komolytalant) képzelni. Ebben a kérdésben nem is rájuk gondoltam, hanem azokra, akik próbálkoznak és nem zárkóznak el a dologtól, csak egyéb dolgok miatt nem adatott meg nekik (még) egy párkapcsolat. Van egy barátnőm, huszonhárom éves, semmi stikkje nincs, de nem volt még párkapcsolata, zacskó sem kell a fejére, csak eddig szerencsétlen, illetve komolytalan fiúkat fogott ki. Kapott már ő is különböző jelzőket, amiből egy sem volt igaz. Erre is kicsit felkaptam a fejem, hogy nem mindenki defektes, akinek nem volt még tapasztalata párkapcsolatok terén :)

2018. máj. 8. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
A tapasztalat hiánya szerintem elég komoly gond. Ha huszonévesen se volt valakinek senkije, akkor 30 évesen ott áll, hogy vagy nem is volt nővel, vagy 1-2-vel összejött valami, de semmi tapasztalata, hogy hogyan kéne közeledni a másikhoz, hogy kéne viselkedni egy kapcsolatban.
2018. máj. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sajnos igen, komolyabb gond...


Nálam jelen esetben a brutálisan szigorú, prűd, hatalomnániás agresszív szüleid, akik még azért is lechurváznak, mert beszélgettél egy fiú osztálytársaddal és képes még a Facebookodat is feltöretni. Mert minden az iskola, neki is 37 évesen lett kapcsolata először...

2019. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!