Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem lehet konkrétan megmondani egy pasinak ha nem akartok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem beszélgetni tinderen egy lánnyal (most ne menjünk abba bele, hogy milyen sz*r meg értelmetlen a tinder, nekem sajna csak az online társkeresés jön szóba, mert élőben még kevesebb esélyem van), aki láthatóan közönyösen viselkedett, alig írt. Én idióta meg azután is írkáltam neki hátha sikerül összehozni egy randit, eleinte úgy tünt ő is hajlik rá, aztán megint átment bunkó stílusba, legutóbb már csak annyi telt tőle, hogy jól kiröhögött minden szó nélkül meg ok nélkül.

Most azt nem értem, miért olyan nehéz megmondani valakinek kereken hogy hagyjál békén, nem érdekelsz, félreismertelek, mégsem jössz be vagy mittudomén.....

Hagytam volna a francba már rég, csak nekem annyira bejött ez a csaj, hogy kb egy évbe egyszer ha kifogok ilyet.

Most már egyértelmű, hogy offos az egész, csak mért nem lehet ezt őszintén megmondani??


2019. aug. 8. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Megmondtam kedvesen, illedelmesen, kulturáltan, hogy:nem akarok tőle semmit.

Nem értette.

Megmondtam durván, bunkón. Nem értette.

(Nem akarta megérteni)


Akkor hogy mondjam?

2019. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Mert utána elkülditek a kva anyjába. Nem bírjátok feldolgozni a visszautasítást, emiatt már én sem mondok inkább semmit, ha ilyen van - hozzáteszem nemis kell, ha valaki közönyös veled vagy alig ír, az már önmagában is egyértelmű jelzés, nem kell a szádba rágni, hogy mi a helyzet.
2019. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Visszaurasitas után, kedvesnek tűnő, magukat "jófiúnak" definiáló emberkék neveztek már utolsó cúrvától frigid r|bancnak mindennek. Köszi, inkább kihagyom.
2019. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Mi nem egyértelmű azon, hogy nen válaszol, flegma? Istenem, férfiak....

Amúgy meg ha a srác sem mondja konkrétan mit akar, akkor mit mondjunk neki?

Vagy többször volt, hogy egyértelműen nemet mondtam és nem értették meg, nyomultak tovább, esetleg rágalmaztak.

Sajnos sok férfi nagyon szánalmas tud lenni.

2019. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Volt olyan, hogy konkretan megmondtam neki, hogy kicsi a cerka es az a 20 masodperc amit produkaltaz nevetseges es amugyis egy bunko phasz- mar nagyon eldurrant az agyam- azt mondta jaja, aztan tovabb zaklatott.

Ennel egyertelmubb mar hogy legyek mondd mar el??


Volt olyan, hogy kozoltem, hogy bocs, de nem szeretnek veled tobbet talalkozni, erre elkezdett sms-ekkel bombazni "mert az nem talalkozas"


Engem is elkuldtek mar mindenhova, es felvagos tehennek is neveztek amikor kozoltem, hogy bocs de nem.


HA NINCS VALASZ, AKKOR AZ A VALASZ!!


Es ja, csak azert bant a dolog, mert annyira bejott a csaj, ha csunyacska lett volna, akkor le se sz..nad.

2019. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Mert abszolút leszarják, hogy a férfi mit érez. Kérdező, születésük óta ők a hercegnők, mindenki csak úgy szórja a bókokat. Amikor olyan korba érnek, akkor a szülők/rokonok helyét átveszik a szexben reménykedő férfiak. Ez a dolog csak rosszabb lett a WWW, és pláne a Tinder terjedésével, hiszen globalizált lett az egész társkeresési piac; már nemcsak a közvetlen környezetük, hanem kis túlzással az egész világ őket ajnározza. Ettől persze még jobban az egekbe szöktek az egók, és még kevésbé számítasz te mint individuum a szemükben. Már ha nem vagy kimondottan jó pasi, mert akkor fordul a kocka.

Erről az egész Tinder-hercegnő-effektusról amúgy "mi", férfiak tehetünk. De ami tény, az tény. Empátiára ne számíts tőlük.

2019. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Ha nők valós tapasztalatai helyett az incelek konteóját tartod hasznosnak, nem is érdemelsz nőt. Még olyat se, aki nem jön be.
2019. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

> Ha nők valós tapasztalatai helyett az incelek konteóját tartod hasznosnak, nem is érdemelsz nőt. Még olyat se, aki nem jön be.

8-as vagyok. Gondolom, rám utaltál mint "incel". Most egy pillanatig tekintsünk el attól, hogy az incel kifejezés szitokszóként való alkalmazása elég komoly jele annak, hogy nulla empátiával viszonyulsz úgy en bloc a férfi nem tárkeresési problémáig iránt (és nem, nem a nőgyűlölő idiótákról beszélek, hanem azokról, akik tényleg nem tudnak ismerkedni).

Nem vagyok incel. Több barátnőm volt, és annál is több szexpartnerem. Hét számjegyű a havi fizetésem, 20 milliós kocsit vezetek, és már csak egy kontinens van a világon, ahol még nem jártam. Magas vagyok, sportolok, nem kopaszodom, és még az intim méretem is átlagon felüli. Magyarul kimondhatjuk, hogy rendben vagyok.

Mindezek ellenére nem vagyok vak. Pontosan látom, hogy mire megy ki a játék, és a nők hogyan bánnak azzal, aki nem üti meg a szintet. Tagadhatod, lepontozhatsz, a valóságon nem változtat.

2019. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Nőktől ne várj egyenes beszédet vagy őszinteséget, nem így "működnek" (ezen az oldalon sem :P) + jellemzően az érzelmeik vezetik őket. Egyébként azokat a férfiakat keresik többségében, akik tudnak olvasni a burkoltabb jelekből is.
2019. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#8 Én közel sem ütöm meg a te szintedet, egy csóró egyetemista vagyok aki minimálbérért gyakornokoskodik, bár rendszeresen mozgok, edzek bőven van mit formáljak magamon. Ilyen esetben a való életben esélyem nincsen, egyből elhajtanak mielőtt megszólalnék. Azért tinderezek meg badoozok. Teljesen igazad van amúgy, a sok netes dicsérettől tényleg egyre nehezebb helyzetbe kerülnek a szingli férfiak, de akkor mégis mi más lehetőség marad? Semmi, szórakozóhelyen gazdagnak kell lenni, utcán/tömegközlekedésen minen nő fülébe ott a füles, ami egyenlő azzal, hogy hagyjanak békén.
2019. aug. 8. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!