Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Regisztráltam több facebookos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam több facebookos társkereső csoportba, ki írják a nők szia képpel, jön 500 válasz (normális válasz, nem kuki kép) ki írom én vagy más férfi, reakció:több férfi beszól, ennek konkrétan mi értelme?

Figyelt kérdés
ha csak a nőknek válaszolnak,a férfiak minek vannak fent ezeken az oldalakon?
2019. jún. 11. 13:58
 1/8 A kérdező kommentje:
a vicc hogy senki nem teszi szóvá ezekben a csoportokban,nem tűnik fel senkinek?
2019. jún. 11. 14:01
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha én ebből semmit nem értek.
2019. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Lefordírom😊


Kérdezőnk több facebook társkereső csoport tagja.Az âltalános helyez,ami ott uralkodik,az ùgy néz ki,hogy a társat kereső nők a csoport közös oldalán köszöngetnek a férfiaknak.Csak egy Szia.És persze a sajât kêpük.No ők kapnak férfiaktól 500 rendes,ismerkedős választ,ami nem a farok elküldését jelenti.

Ezzel szemben ha a férfiak teszik ugyan ezt,vagyis "Szia,Sziasztok"(+a saját képe a fiatal ùrnak)No ők le vannakoltva,csak a beszólogatást kapják.Miért van ez?

2019. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
3#Azért Te sem páoltad elég sokáig az agyvelőt.Enyhén nyers maradt az írás.(4)
2019. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez elég egyértelmű kérdés,itt csak bevallani lehet hogy igazam van,vagy játszani a hülyét hogy nem érti,ja meg az hogy alig lesz válasz
2019. jún. 11. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Azért lenne fontos,hogy erőszakot tegyél magadon,és megpróbáld szêpen megfogalmazni a mondanivalód.Talán akkor akarnának rá többen válaszolni.
2019. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező remélem nem csodálod hogy egyedül vagy ilyen írásképpel és stílussal
2019. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én semmi kivetnivalót nem tapasztaltam a kérdés feltételében. Nem is értem mit nem értenek itt egyesek...

Hogy miért van? Mert a férfiak vadásznak. Ha vetélytársat látnak próbálják az élüket elvenni. Illetve kárörvendőek, hiszen sokan elég frusztráltak és gátlásosak a párkeresés, illetve az önfeltárulkozás kapcsán. Én akkor kezdenék el aggódni illetve szomorkodni, ha a nők kezdenének beszólogatni neked, a szándékaid alapján...

Továbbá, egy nőnek a mai világban még mindig gázabb nyiltani kommunikálnia egy pasi felé, pusztán a képe alapján, hogy bejönne neki. Pláne úgy, hogy előtte még senki vagy a megszokottnál lényegesen kevesebb lány tette ugyanezt a fiúra.

2019. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!