Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Reménykedni, hogy jobb lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykedni, hogy jobb lesz a helyzetem vagy elfogadni azt, ami van?

Figyelt kérdés

Válás közben vagyok, már rég elköltöztem otthonról, jelenleg csak egy szobát bérlek, de fizetni már azt sem tudom, pár héten belül visszaköltözöm szüleimhez. Mire megtörténik a vagyonmegosztás, találok egy újabb lakást, újabb hitelt felveszek, talán évek is eltelhetnek. Egy szerethető nőre jelenleg esélyem sincs, nincs kedvem előadni neki, hogy "Amúgy nem mama hotelben lakom, ez csak ideiglenes..." - Ez semelyik nőt nem érdekli.

Sok nőnek bejövök, de minek randizzak, ha most olyan sehovase tartozónak érzem magam. Elhívom kávézni, randizni ide-oda, és utána mi legyen? ... hotel szoba mindig? Gyorsan elégetném a megtakarításaimat.


Borzasztó magányos vagyok. Törődjek bele, hogy meghatározatlan ideig még így fogok élni, vagy fogadjam el, hogy az életem nem akkor lesz jobb ha elérem a céljaim?


33/F


2019. aug. 9. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Másnak nem csak ideiglenesen ilyen szar a helyzet...
2019. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irány külföld,ott legalább anyagilag talpra állsz.
2019. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!