Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg van olyan ember, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.14159265357989 kérdése:

Tényleg van olyan ember, aki úgy van együtt a partnerével, hogy "á, jobbat nem kaptam, beérem ezzel is", tényleg ez a valóság?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


itt gyakorin sokszor mondják, hogy az ilyen meg olyan emberek nem kellenek senkinek, csak beérik velük, mert nincs más.

Kérdésem, hogy van itt olyan, aki így érzi, így gondolja? Vagy aki ismer olyat közvetlenül, és kb biztosra tudja mondani, hogy ott ez a helyzet?

Ha igen, akkor ti (vagy ők) mivel "békéltetek meg", illetve éreztetitek-e a partneretekkel, hogy ez a helyzet?

Szóval nincs is jelen semmi érzelem, meg ilyesmi? Ha nincs, akkor is hazudjátok, pl hogy szeretitek, hogy a legszebb, legokosabb, legtökéletesebb nektek?


Őszintén szólva ez elég rémisztő, nem akarok valakivel azért együtt lenni, mert megbékélt velem, beéri velem, mert ez szerintem roppant megalázó lehet. Bár egyébként kellően, hát, fogalmazzunk úgy, hogy "érdekes" személyiségem van, amit nem hiszem, hogy csak úgy elviselne valaki, mert "jobbat úgysem talál", ahhoz személyiségileg nem vagyok elég könnyű eset, mégis attól félek, hogy ez lesz. Szerintetek van reális esély arra, hogy ez olyannal is megtörténhet, akire a barátai nagy többsége azt mondja, hogy nehéz eset, és nem könnyű elviselni? (bár ez az utolsó kérdés már tényleg csak spekuláció, hiszen nyilván nem ismertek)


Köszi, ha válaszolsz, legyen szép napod :)



#igény #megbékélés #belenyugvás #beérem ezzel #jobb úgysem lesz
2018. aug. 13. 19:29
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%

Igen van, nem is egy sajnos.....ismerek is párat személyesen.


De tudod leginkább csak kifogásokat keresnek rá és mondanak mint magyarázat. Illetve lustaság is beszél belőlük.

2018. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
80%
A kérdőíveid nem segítenek ezt elkerülni? Nocsak.
2018. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
100%

Ott van az egyik legjobb barátom. Szegény csajszival csak azért van együtt, hogy ne legyen egyedül. Az a durva hogy ez állítólag fordítva is igaz, tehát a csajnak sem ő az igazi, de azért együtt vannak. Néha veszekszenek egy sort, de amúgy megvannak.


Én meg úgy vagyok vele, hogy akkor inkább ne legyen senkim, mint hogy egy olyan ember mellett töltsek hónapokat, éveket, akit igazából nem is szeretek. Hát nincs is senkim :"D

2018. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
93%
Azért sokan tudják magukról, hogy értelmetlen lenne egy álompárra várni, mikor ők maguk nem az a szint.
2018. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
15%

Persze a 70% igazàbòl màssal lenne,csak lustàk èrte tenni.

Pl az elhízott nôket is megtűrik csak,de mellette vagy fèlrek_rnak vagy prostiznak vagy nincs szex.

De ugyanez igaz azokra a palikra akik nem szalonkèpesek ők fognak elhízott nem szexi nővel lenni,mert valaki kell nekik.

Ez szerintem is gáz,inkàbb maradnèk egyedül akkor.

2018. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
47%
A sok dagadt csaj "fétises"pasi. 10ből 1az. 9 nem talál jobbat,csak ráhúzza ezt a fétis dolgot. Miért nem talál? Mert azért tenni kell...
2018. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
58%

Sok ilyet ismerek, és iszonyatosan morbidnak tartom, valahogy nem tudnám magam így elképzelni... konkrétan felébredni valaki mellett, és belegondolni, miért is vagyok itt?! Mármint ha nem szeretem, nem tetszik, stb.


"nehéz eset, és nem könnyű elviselni" - ebben nem hiszek, egyrészt mindenki személyiségébe bele lehet szeretni, másrészt volt egy barátnőm, aki a karomba döfött egy villát, és a következő találkozásra beígért egy kést... tudom, morbid, de várom azt a találkozást, olyan megkönnyebbülő, jó érzés lenne :)

28/F

2018. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
83%

Félig.

Jobbat nem kaptam.

Vagyis vele a legjobb. Nem azért vagyok vele, mert nem kellettem rajta kívül senkinek. Több férfi is udvarolt, volt egy-egy randi, ő a legjobb, aki szamomra elérhető. Mi ezzel a baj?

Nem egy adónisz, nem zseni, nem milliomos, nem híres, millió "jobb" pasi van nála. Jé, és nálam is millió jobb nő van! Minő felfedezés.

Egyikünk se tökéletes, pont megérdemeljük egymást. Szeretem, kívánom, a legjobb barátom, a játszótársam, szövetségesem, védelmezőm, védencem, a tükörképem és az ellentétem egyszerre. Úgy, ahogy egy helyesebb, gazdagabb, okosabb férfi sose lehetne, mert nem illenénk össze.

Egy kevésbé tökéletes ember mellett is lehetsz boldog, és egy tökéletes is pokollà teheti az életed.


Ez oda-vissza igaz. Ő is kaphatna nàlam szebbet. De jobbat nem. ;) Úgyhogy "beéri" velem.


Hülye példa, de tegyük fel, hogy veszel egy lakást. Persze, hogy a legjobb egy tengerparti villa lenne, 30 forintért. De ilyen nincs. Úgyhogy mérlegelsz, hogy mi fontos, mi nem, te mennyit tudsz fizetni, és keresed a szàmodra elérhetők közt a legjobbat. Nem fogsz sírni egy életen át, hogy te a Neuschweinsteini kastélyban akarsz élni.


Ezt nem tudják sokan átvinni a párkeresésbe. Ott van egy hamis illúzió a netnek hála, hogy mindenki elérhető. Álomnők, álomférfik, egy kattintásra. (Maximum fizetni kell érte...) És nem látod, hogy kik azok, akik számodra elérhetőek. Innentől ácsingóznak sokan az elérhetetlen után, és vagy nem éri be kevesebbel, vagy megalkuszik, de elégedetlen.

2018. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
86%
8al értek egyet, nyilvánvalóan van jobb páromnál és nálam is. De én mégse fogom a szemére vetni, hogy nem vagy egy Tom Hardy, mert ez tök mindegy. A hibáival együtt be tudom érni vele, mert ő is be tudja érni velem. Nyilván nem leszünk tökéletes álompár, de azért elég jók vagyunk együtt. Ez nem jelenti, hogy nem tetszik vagy nincsenek érzéseink, az ember nem ennyire egybites.
2018. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
77%
De 8-as, itt nem arról van szó, hogy "nem egy Chris Evans, de magyar viszonylatokban jó", hanem hogy nem vonzódom hozzá, se a külsejéhez, se a belsejéhez.
2018. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!