Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a kövérebb férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kövérebb férfiak vagy a kövérebb nők érzik magukat kellemetlenül gyakrabban vagy találnak nehezebben társat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 11. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Azt nem tudom megérteni miért sajnáltatják magukat ahelyett h a probléma megoldásával foglalkozzanak.. ma már olyan módszerek is vannak h csokit zabálva mozgás nélkül lehet fogyni, innentől kezdve tényleg nem tudom megérteni h a lustaságon kivül mi a gond.
2019. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem egyformák az esélyek: aki arányosan több kiló, mint az átlag, az fog találni olyat, aki erre bukik. Vannak nők, akiknek macis pasik tetszenek, és férfiak, akiknek a telt/töltött galamb nők. Azok viszont, akik aránytalanul el vannak hízva, azok mindkét nemnél szinte esélytelenek.
2019. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kövér férfiak kevésbé érzik magukat zavarba. Kinyomott, kirakott hassal is képesek megbámulni, fütyülni, utána szólni egy csinibabának. Lássuk be, azért ez fordítva nincs így! :)
2019. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Köver nő vagyok, ennek sosem ereztem hatranyat, sem par sem csak szexpartner keresesben.

Es, hogy meg jobban borzoljam a kedelyeket, mindig sportos vagy atlagos testalkatú ferfiak jöhettek csak szóba :P

2019. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hellmano ***** válasza:
17%
Én úgy veszem észre a kövér nők kb. szrnak rá, mert lógatják simán a csüngőhasukat, feszes ruhákban járnak magyarul igénytelenebbek, mint a férfiak. Ha dagadtak szrnak rá ez van és kész a férfiak szerintem jobban elrejtik nagyobb ruhadarabokkal stb. legalább.
2019. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

5: ez fura, én inkább a kövér férfiakon látom gyakrabban az igénytelenséget... 150 kilós férfiember simán felszáll póló nélkül a buszra.

Amúgy ez nem nemfüggő, hanem személyiségfüggő, ki talál nehezebben társat magának. Aki magabiztos, az könnyebben talál.

2019. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hellmano ***** válasza:
17%
Azért írtam ezt, hogy a nők jobban, mert ők szeretnek szexinek kinézni, közben semmi önbecslésük és a környezetük is megerösítí őket abban, hogy jó vagy szép vagy stb. ezáltal ugyanúgy belebújnak a nekik hátrányos ruhadarabokba ezzel röhej tárgyává téve magukat. Mert ugye face-n meg ismerősök megerősítették, hogy hu bula bazi jól nézel ki stb. és elhiszi. A férfiak között is van természeteen, de egy nő szembetűnőbb, amikor ilyen előnytelen cuccokban futkozik és még el is van szállva, azt hiszik mosolyognak rá közben meg kiröhögik, mert még ez sem tűnik fel neki. A férfiak nagy része úgy veszem észre próbál valamit ellene tenni, lefogyni, előnyösebb ruhákba bújtatni magát stb.
2019. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Kövér nőket még ebben a hőségben is farmerban, es hosszabb ujjú pólóban látok, a kövér férfiak meg szarnak rá, mennek trikóban, sortban, plusz sztem arra sem veszik a fáradságot hogy furodjenek (szag alapján legalábbis).

Meg kövér nők gyakrabban kompenzalnak (extra femininek, sminkelnek, gyakran járnak fodrászhoz) a kövér férfiak meg igenytelenek.


Persze tudom, mindenki ismer egy szomszéd Katikát, aki ezeknek az ellentéte, meg egy kifejezetten ápolt Pistikét, de nagy altalanossagban ezt látom.

2019. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!