Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a jellemzőbb, melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jellemzőbb, melyik eset fordul elő gyakrabban, kövér férfi vékony nővel vagy kövér nő vékony pasival?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 07:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Én eddig több kövér nőt láttam vékony pasival.
2019. júl. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem túl gyakori, de úgy láttam ugyanannyi.
2019. júl. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Kövér nő vékony pasi. Mert vékony nő a legritkább esetben jön össze kövér pasival, viszont vékony pasi mellett sokszor elhízik a nő.
2019. júl. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Mert vékony nő a legritkább esetben jön össze kövér pasival"


Rengeteg nő szereti ha egy férfinek van papa hasa, az én jó nagy mackóm akihez lehet bújni, egy nő ha el van hízva az max egy nagy tehén a férfiak szemébe. Az más hogy hatalmas lúzer és emiatt inkább összejön egy számára tehénnel, csak hogy legyen valakije..

2019. júl. 2. 07:38
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Több kövér pasi jár vékony nővel (bár jó lenne konkretizálni, hogy mikortól számít valaki kövérnek és nem "férfias macinak"), mert egyrészt ott vannak a golddigger kapcsolatok, másrészt rengeteg nő úgy gondolkozik, hogyha nagy darab a pasi, akkor védelmező kisugárzása van, ami fontos a nőknek így egy vékony csaj is simán összejöhet egy kövérebb pasival. Kövér nő-vékony pasi párosítás viszont jóval ritkább, mert az a pasi, aki legalább magas a vékonysága mellett annak már úgyis van esélye teljesen átlagos vékony lányokra is, az alacsony és vékony párosítás pedig a legrosszabb kombináció egy pasinál és nekik meg úgy is tök mindegy, mert semmi férfiasság nincs bennük. Ennek köszönhetően a nő lehet kövér vagy sovány egyaránt nem lesz esélyük ez esetben.
2019. júl. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Az én ismeretségi körömben jellemzőbb a kövér férfi-vékony nő párosítás (ebből mindegyik szerelmi kapcsolat, tehát nem tehetősek a férfiak, aki meg igen az is még karrierje legelején találkozott a feleségével, amikor még semmilye nem volt és együtt építették fel az életüket).

De ebből én nem általánosítanék a társadalomra.

2019. júl. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Több kövér nő - vékony pasi van a környezetemben
2019. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mindenfélék vannak, de én mintha azt látnám többször, hogy valamivel több a kövér nő a nála vékonyabb férfival. Ez nem azt jelenti, hogy ezek a férfiak szó szerint mindnyájan vékonyak szó szerint, csak azt mondom, hogy a nők egyértelműen kövérebbek náluk, és én mintha ebből a felállásból látnék többet.
2019. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kövér pasival inkább ilyen sugar daddy-baby felállásban szoktak lenni. A második felállás viszont szerintem is gyakoribb.
2019. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a második. Boltban dolgozok, megfordult már néhány száz pár itt. Egy hasonló kérdésen felbuzdulva még tavaly nyáron csináltam egy statisztikát, amiben azt jegyzeteltem, hogy a párok milyen felállásban vannak magasságra és testalkatra tekintettel. A számok már nincsenek meg, de egyértelműen az volt a végeredmény, hogy vékony férfi mellett mikor milyen nő van, vékony nő mellett viszont én kövér férfit nem láttam. Egyet sem.


Persze ez nem reprezentatív, tekintve, hogy nem az ország összes férfi-nő párját írtam össze és csak a ránézésre 18-30 közti korosztályt figyeltem, de kiindulási alapnak megfelel. Sajnos.

2019. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!