Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent az hogy a nő dolga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy a nő dolga megteremteni az otthon melegét?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy nővel a nő elmondta az elvárásait, hogy szerinte a férfi legyen magabiztos, erős határozott, és neki kell megteremteni az egzisztenciát.

Ekkor én megkérdeztem a nőtől, hogy szerinted egy nőnek mit kell tennie egy kapcsolatban ő erre csak annyit mondott hogy meg kell teremteni az otthon melegét. Megkérdeztem hogy ez mit jelent, arra nagyon nem tudott választ adni..


2019. aug. 11. 21:19
1 2
 1/14 Hellmano ***** válasza:
83%
Fát vág és gyújtóst, majd befűt és rakja egész nap a kályhát, hogy meleg legyen.
2019. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Azt jelenti, hogy a csajnak nincs önálló gondolata, csak hallotta valahol és elismétli, mint egy papagáj.
2019. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Egy buta libucival volt dolgod.
2019. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem akar többet dolgozni,mint amit feltétlen kell.A férfi dolga,hogy hozza a pénzt,amiből ő bevásárol,főz,mos,takarít,ha haza érsz,akkor megkérdezi milyen napod volt,veregeti a hátad,és mást is,hogy mennyire fantasztikus vagy.Majd támogatólag maszìrozza a lábad,miközben,te tvt nézel,és az általa főzött ételt magadhoz veszed.Ha meghívást kaptok valahova,akkor kicsípi magát,és kedélyesen mosolyog az oldaladon,elbeszélget.Ha gyereketek lesz,akkor ugyan ez plusz egy fővel.
2019. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

Ne keverjük ezt az egy nőt a normális nőkkel.


Ő valószínű úgy gondolta, hogy HTB-ként ellavirozik otthon, természetesen bejárnő segítségével, étkezés az étteremben, az ő dolga pedig hogy idétlen díszeket vegyen a pénzedből :D


De szerencsére nem ez az általános és hidd el van olyan férfi akinél ő a nyerő. De az nem te vagy és neki sem te.


El kell engedni, nem kár érte a szemszögedből (neki sem te)

2019. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

Erősen, határozottan és magabiztosan hazavittem volna, mert erre én is kíváncsi vagyok. :D

Kényelmes, mivel még nem éltek együtt, addig cseszheted az otthon melegét. Ő nem csinál semmit.

33/f

2019. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Azt, hogy ő elsősorban az otthoni munkákban, a gyereknevelésben látja a fő feladatait. Lehet, hogy lenne munkája neki is, de nem egész napot igénylő, így tud majd a gyerek(e)kel többet foglalkozni, a házimunkával. Az otthon meleg alatt azt érti, hogy ha egy férfi hazaér, akkor már egy teljesen kitakarított, rendben levő házba ér haza, ahol várja a kis felesége a finom meleg, saját főztjével, és a férjnek otthon már csak pihennie kell, mert ő a fő kereső, és így is hosszú napja volt.

Nem olyan rossz ez amúgy, elárulom, nekem is volt ilyen korszakom, pedig nagyon jó tanuló vagyok és voltam mindig is. Amikor diákmunkán dolgoztam minden nap (8 óra + túlórák), és csak havi 80-at kaptam érte, akkor elég elkeserítő volt a dolog, hát ha még mellette gyereket kellett volna nevelni... ez szerintem egy olyan ösztön, ami minden nőben alapból benne van. Ezek mellett igyekszem mindent beleadni az egyetemen, hogy majd jól kereső állásom legyen nekem is és a páromnak is, és a munka világában is megálljam a helyem. Ha már kaptam tehetséget és szorgalmat az élettől, kihasználom, két jó fizetés pedig jobb, mint csak egy.

2019. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Azt jelenti, hogy a klasszikus családmodellt preferálja.
2019. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Diazepam ***** válasza:
22%

Ő maximum feltekeri a termosztátot.


Majd megtudod milyen az, amikor otthont teremt egy igazi nő. Az ilyen sosem fog.

2019. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk mindenhol otthont teremtek, ahol -akár ideiglenesen is-lakom. Van ilyen fészekrakó, otthonteremtő képességem. Alaptermészetem a kedvesség, melegség, vidámság, jó hangulat. Gondoskodó is vagyok egy szintig, bár a nyavalygó, tehetetlen férfiak nem vonzanak, mert én sem vagyok ilyen.


Szóval lehet, ilyesmire gondolt, bár ez elég elcsépelt. Ahogyan az is, hogy a férfi dolga az egzisztencia megteremtése. Azt közösen kell megteremteni. Ahogyan az otthon is akkor az igazi, ha kettőnk kényelmét szolgálja. Szerintem ez egy felesleges beszélgetés volt, mert nem tudtál meg sokat arról, mit is akar, és ő sem nagyon tudja.

2019. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!