Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen az ember lánya ha olyan partnert szeretne aki szintén otthon érzi magát az animek világában?

Figyelt kérdés
Volt már olyan párom aki úgymond átlagos volt tehát nem elvont és fogalma sem volt az én kis világomról, nem jöttünk ki egymással szóval nem tartott sokáig. Pedig szeretném valakivel aki hozzám hasonló megosztani a kis életemet és együtt élni egy saját kis álomvilágban. Azoknak is érdekel a válasza akik esetleg sikerrel találtak hasonló érdeklődésű párt. Hogyan sikerült? Kissé szorongós típus vagyok szóval magamtól nehezen nyitok, hogyan találjam meg a nekem való társaságot?
2019. jún. 1. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Comic con?
2019. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Am az animések és a gamerek halmaza kb fedi egymást, tehát elég ha olyat találsz, aki játszik.
2019. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha mindenféle elvont világ számít, akkor én is érintett vagyok, én a saját képzeletemben élek valamilyen szinten, de nem bánom. Animéket sokáig utáltam - leginkább a középiskolai hatásokra ahol mindenki nagyon "menő" módon fikázta ezt akik meg kedvelték, na velük se voltam jóban, de később már inkább tűnt sok érdekesnek, egyedül 1-2 komolyabb bajom van ezzel, de amúgy nem rossz.


Egyetlen baj, hogy aki ezeket kedveli az valószínűleg a tipikus japán férfialkatot kedveli, vagyis a max 55 kg. és max átlagmagas Hát én még a legjobb formámban is majdnem kétszerese voltam súlyra, magasságra meg hát valamivel felette.


Ui: Van ilyen nőismerősöm, egész jóban vagyunk, természetesen gizda barátja van, így marad a szokásos "kopj le dagadék"


Na ez van.


De örülj neki, ha van fantáziád, akármilyen is a sima életnél jobb :)

2019. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, csak nem tudom hogyan mert félek nyitni
2019. jún. 1. 20:46
 5/15 anonim ***** válasza:

#2



Undertale :D

2019. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ugorj be a Jirenes kérdés alá. :D

32/f

2019. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6


Szerintem az a kérdés szülte ezt. Mármint alatta a sok komment.

2019. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7. Gondolod? :D

32/f

2019. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Noblesse Oblige ***** válasza:

animeaddicts.hu


Pont ezt a közösséget fogja össze és azon belül is vannak topikok, ahol lehet közvetetten ismerkedni. Így kialakulnak baráti közösségek és azon belül szerelmek.

2019. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4%

Ne vidd túlzásba az animéket mert nagyon eltorzíthatják a világlátásod.

Kis túlzással egy idő után a nagyszemű, kisszájú, stb. fiúkhoz fogsz vonzódni, akik nem léteznek.

2019. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!