Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor mi játszódik le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi játszódik le egy férfi fejében?

Figyelt kérdés
Interneten elkezdtünk ismerkedni, a beszélgetés nagyon jó volt vele, igazi feltöltődés volt. Majd találkoztunk és beszélgettünk. Találkozó után mondta, hogy nagyon szimpatikus voltam neki és hogy szép vagyok stb stb. Mivel a távolság nagy ezért csak facebookon beszélgettünk hónapokon át. Kért tőlem randit, de én annyira féltem az előző csalódás miatt, hogy nem mertem belevágni. Kértem tőle, hogy várjunk még ezzel. De olyan sokat beszélgettünk és annyira szimpatikusnak találtam, hogy úgy döntöttem adok egy esélyt magunknak a távolság ellenére. Mikor felhoztam a találkozás ötletét teljesen kifordult önmagából, kötekedett és végül nem ment bele a találkozóba. Végül le is törölt az ismerősei közül! Konkrétan nem értem.
2019. aug. 12. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Első találkozás után hónapokig beszélgettetek Facebookon keresztül, kért tőled randit, te nemet mondtál, majd egy idő után felhozakodtál a témával említés szintjén.


Minek szórakoztál össze-vissza?

2019. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valószinű d.ni akart csak veled, és mivel nem vetted a lapot, dobott.
2019. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lrhet ő srm tudta mit akar tulajdonképpen..
2019. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Na, megtapasztaltad, hogy mit csinál egy csomó csaj. Szimplán nem ült fel a vonatodra, mert megunta a műsorod.
2019. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
5
2019. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ennyire nem érzékeny egy férfi sem! Kétlem, hogy egy férfi eljátszaná a hisztis kislányt...és úgy oldja meg a dolgot, hogy töröl..
2019. aug. 12. 23:59
 8/13 anonim ***** válasza:
A törlés mióta hiszti? Visszautasítottad a további találkákat, gondolta beraktad barátzónába, aztán amikor előjöttél a randi ötletével úgy gondolta, nem fecsérli rád az időt, ha csak így játszadozni akarsz. Ennyi.
2019. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem játszadoztam! Korábbi csalódás miatt nem ment senkivel sem a tali, de ezt neki is megmondtam őszintén. Megértette.
2019. aug. 13. 00:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!