Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos hetero férfi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos hetero férfi vagy egy átlagos meleg férfi talál gyorsabban és könnyebben társat magának?

Figyelt kérdés
2019. aug. 11. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

A meleg férfi azért talál könnyebben társat, mert kisebbségben vannak és ezért jobban rá vannak kényszerülve, hogy megtalálják egymást.

Olyanok mint a magyarok külföldön. Sokkal könnyebben tudsz összejönni magyar csajjal külföldön magyar pasiként, mert a magyarok ott kisebbségben élnek, ezért kevesebb a választék, és jobban rá vannak kényszerülve a helyi magyarok, hogy közösséget alkossanak. Ezt csak az érti aki már élt külföldön.

2019. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Egy meleg férinek könnyebb szexet találni, mivel mindkét fél ugyanolyan szexmániás és egyformán gondolkoznak. Míg a nők sokszor teljesen máshogy állnak a szexhez. Párkapcsolatot a melegebbnek nehezebb találni mert ott még nem teljes az elfogadás és példa sem sok van előttük, meg lehet nincs is akkora igényük rá.
2019. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatot a hetero, szexet a meleg.
2019. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Melegből kevesebb van és sokan nem is merik felvállalni, mert megszólják/megverik őket. A kapcsolat jobban működik talán, mivel nem bonyolítják olyan kérdések, mint a női-férfi szerepek és a gyerekszülés kérdésköre.


Hetero férfit meg nagyrészt hetero emberek veszik körül.


Mindkettőnek megvan a maga ízlése, ami alapján választ valakit vagy épp rá sem néz. Nagyjából azonos arányban válogatnak (van 3 meleg férfi ismerősöm, eleget beszéltünk erről). Ez nem befolyásol. Nyilván mindkettőre igaz, hogy ha az ember ad magára és vonzó a megjelenése és a kiállása, szélesebb körnek fog tetszeni.

2019. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elvileg a heteroknak kellene, hogy könnyebben menjen a nagy számok törvénye alapján, viszont a melegeknek vannak olyan közösségeik, ahol elég jól működik az ismerkedés.

Ha a heteroknak is lennének ilyen jellegű közösségeik, nekik is menne...

2019. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
A melegek nem férfiak, max hímneműek.
2019. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Melegeknek sokkal könnyebb.

Pl nálam full heteróként sokkal több meleg férfi próbálkozott be mint nő. Tehát ha melegnek születtem volna, akkor most nem lennék incel.

2019. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem egy heteró srácnak sokkal könnyebb, és ezt tapasztalatból mondom, mert én meleg vagyok, de még egy fiú sem próbálkozott nálam, lányok viszont már igen. Volt olyan lány, aki konkrétan bevallotta, hogy tetszem neki, más azután árulta el, hogy szívesen össze jött volna velem, miután bevallottam neki, hogy meleg vagyok. Élőben is volt már, hogy fel akarták velem venni lányok a szemkontaktust, fiúk viszont még sosem, pedig megyeszékhelyen lakom.
2019. aug. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!