Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy karrierista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy karrierista nővel?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Karrierista és karrierista között komoly különbségek vannak.



De én is az vagyok, így igen

2019. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Igen, én is olyasmi vagyok.
2019. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen
2019. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

soha. utálom a karrierista, munkamániás corporate rabszolgákat. és sajnos (bár ez sztereotípia, de eddig így tapasztaltam) a nőknél ez hatványozottan durvább, mert ők még jobban tepernek az elismerésért.


mélységesen megvetek minden embert aki munkamániás, szerintem ez ugyanolyan betegség mind a drogfüggőség. hála a kapitalizmusnak, ezt nemhogy nem kezelik de pozitívumként állítják be. ugyanez a véleményem azokról akik szerint a sok (fölösleges) munka egyenlő a szorgalommal, és a szorgalom pedig érdem.


számomra a szorgalom, ha abból más profitál (pl. egy multi) egyenlő a hülyeséggel. az h saját szakállamra megmászok egy hegyet, évekig gyakorlok rá. vagy megtanulok kínaiul. az egy érdem. még ha valahol fölösleges is. de mint egyéniség több lettem tőle. vagy ha kutatóként egész életemet áldozom h feltaláljak valamit. az előbbre viszi a világot. az egy érdem.


de az h bent maradok minden 10ig az aktákat tologatni, h az amerikai igazgató megvehesse a 3. yachtját is... ez se nem a világot se engem nem visz előre. full hülyeség. és a "karrierista" szó az emberek 90%nak ezt jelenti. h egy multinál karriert építeni.


gondolom ezek után érthető, h elég szilárd érveim vannak a témában, így egy karrierista, munkamániás nővel, állandóan veszekednénk. max szexkapcsolatot tudok elképzelni egy ilyen nővel. bár hozzátenném, h egy karrierista nővel amúgy is max szexkapcsolatra van lehetőség. aki a munkájának él, az ne akarjon párkapcsolatot, családot, mert nem neki való, és csak a másik ember életét teszi tönkre. mint egy drogos.

2019. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
@4: kiadtad magadból az egészet, vagy maradt még valamennyi?
2019. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
4-es mindent elmondott.
2019. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Szeretem az önálló, céltudatos, tevékeny nőket. Ha ilyen, akkor összejönnék vele. Ám ha a luxus életmód és pénzhalmozás érdekében karrierista, akkor kerülném.
2019. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem. A "karrierista" nem egy pozitív jelző. Benne van, A MUNKÁNAK él. Szexkapcsolatra bárki jó, de a párkapcsolat vagy a család nem egy ember körül forog.
2019. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A karrierista nők céltudatosak, dominánsak ez sok pasinak nem jön be, ez van, keress olyat aki hasonló kaliber. Nem minden nő képzeli el az egész életet otthoni babázással, takarítással, mosogatással, pasi kiszolgálásával.

Amúgy érdekes, hogy a nőket előbb éri megvetés ha karriert akarnak építeni mint a férfiakat, ez a kommentekből is látszik. Érdekelne, ha ez a kiírás karrier pasikra irányulna mi lenne a reakció.

2019. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Passzolok, én sem a munkának élek: D. Lejár a munkaidő oszt cső, nem fogok még extrát gürizni.
2019. aug. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!