Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek hogy kezdemenyezzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy kezdemenyezzen a ffi? Nyeregben erzi magàt mert talalkoztam vele hierarchia van

Figyelt kérdés

Szoval amiert örömmel azonnal igent mondtam a randira ill tudja hogy alapbol tarsat keresek igy viselkedik velem talalkozäsokon hogy nem udvarol meg sem hiv nem bokol nem hajt, de nem is tervez pl velem progikat, joforman hatradölve varja azt hogy az "ölébe hulljak".



Ezert en passtiv lettem. Kezdtem hülyenek erezni magam hogy nö letemre en agyalok egyedül azon hogy mit hol lehetne jo együtt csinalni pl tora lemenni vagy fagyizni vagy akarmi ö meh mindenre csak oke persze. Szoval ugy erzem hogy sert az mintha en lennek a lihegö kiskutya es semmilyen ffi dominanciat nem kapok (nem ölel nem csokol meg hanem ezeket csak vàrja)igy lattam rajta hogy rosszul esett neki hogy még most is elvalaskor puszi minden helyett lazan, fogom magam lelépek egy odavetett "szia akkor majd irkalunk addig (a kövi taliig)"dumaval



Nos talalkozni fogunk nekem hianyik belöle a ffi dominancia ami nem az hogy nincs meg benne (nem az a papucs tipus mulya srac hanem aki nagyon is jol tudja mit akar)csak epp velem el van kenyelmesedve


Es ha jelzem hogy nekem keves a seta meg padokon ücsörögni vele, akkor is mindig az lesz hogy en ötletelek ö meg belemegy.


Ha bevagnam hogy keves vagy nekem en lelèpek a ffi büszkesege miatt nem hogy rakapcsolna hanem direkt ra is vagnà hogy okes menj.


Hogy hozzam ki belöle azt hogy valamit tegyen màr ebbe az egeszbe bele?


2019. aug. 15. 18:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

Valamit mégiscsak jól csinál, mert ugyan úgy lihegő kiskutya vagy. Ismerkedj mással.

33/f

2019. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%

Nem kellesz neki. Azért találkozgat veled, mert épp nincs jobb dolga.


Miért akarsz futni utána?

2019. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Nem arrol van szo hogy nem kellek neki.

Hanem fullra el van rolam tajolodva es azt hiszi hogy azzal hogy tandizom vele es tetszik mar nyert ügye van. Pedig nem.

2019. aug. 15. 18:59
 4/29 A kérdező kommentje:

Es nem lép. Mert azt varja hogy en fogok lepni.

Tekintve hogy mondtam is hogy nekem ennel több kell mint padokon ücsörögni

2019. aug. 15. 19:01
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Aha. És honnan tudod hogy kellesz neki?
2019. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
16%

Igen, ezt mondod, de azt mutatod, hogy neked ez mégiscsak elég. Ha valakinek egy csepp esze van, akkor azt figyeli mit csináltok, nem azt, hogy mit mondtok.

33/f

2019. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem mutatom azt hogy ez eleg

Több pados partyra kizart hogy elmenjek vele

2019. aug. 15. 19:05
 8/29 A kérdező kommentje:
5. Onnan hogy eleve talalkozni akart velem, nem huzta halogatta a randit söt nagyon is sokat görcsölt rajta mert kezdetben elutasitottam
2019. aug. 15. 19:06
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is azt mondom,nem igazán kellesz neki.
2019. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Szoval ugy kezdödött hogy elkezdett heccelni poenbol meg provokalni. Aztan randira hivott igy. En elhajtottam a fr.ncba.

Ezutan visszafogta magàt kedves udvarias lett de megsem ugrottam a nyakaba, de nem szallt le rolam mindig irt hivott adjak egy eselyt etc igy ezekre meg örömmel mentem vele randizni

2019. aug. 15. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!