Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek ilyen nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Nincs diplomája, betanított munkát végez, néha vállal takarítást bérkiegészítésként.

Szeret bulizni, elég jól táncol. Iszik is elég gyakran, de nem annyit, hogy berúgjon. Vízipipázik is.

Átlagos alkata van, melírozott világos haja. Arca is átlagos, nem szépség, de nem is csúnya egyáltalán. Minden nap sminkel, nem túl erősen, de nem is az a természetes smink. Az öltözködése praktikus és fiatalos. Nem hord magassarkút és elegáns ruhákat, csak ha az alkalom úgy kívánja (ritkán).

Mindenkivel megtalálja a közös hangot, de kevés valódi barátja van. Szereti a spontán dolgokat, bevállalós és merész. Nem gondoskodó, az nem erőssége. Okos, eszes, jó problémamegoldó. Ennek ellenére nincsenek céljai, nem akar fejlődni csak a mának él.

Nem szeret segíteni az embereknek, saját hasznát nézi. De nem egoista.

Hűséges típus, kicsit féltékenykedő, ha okot adnak rá. Ha keresztbe tesznek neki, azt igyekszik visszaadni.

Húszas évei elején jár, két kapcsolata volt. Egyéjszakás kalandja nem volt.


Megpróbálnátok vele? Miért?

Írjatok oda a korotokat is.


2019. aug. 15. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Nekem tipikusan egy éjszakásnak tűnik a leírásból. Másra nekem Bem lenne jó, de mittudomén egy Pizza King futár biztosan értékelné.
2019. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem őrültem meg. Szóval nem. Nagyon más, mint én. Nem a diploma hiánya a probléma, hanem a többi.
2019. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
A féltékenységnek nem épp az a lényege, hogy ok nélkül történik? :) Az önzőség hatalmas negatívum, emiatt nemet mondok.
2019. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

Nagyjából hasonló nő vagyok, igaz diplomás vagyok egész jó állással. Sosem volt gondom azzal, hogy párt találjak úgyhogy ne keseredj el.

Pár dolgot szeretnék hozzáfűzni...

Senki de senki nem segít önzetlenül. Soha életemben nem találkoztam olyan emberrel aki bárkinek is segített volna valamilyen önös érdek nélkül, ha más nem azért, hogy jobb embernek érezze magát. Semmi különbséget nem látok eközött és aközött, hogy valaki inkább nem segít mint hogy önző indokból segítsen.

A célokról... Annyira nevetségesnek gondolom ezeket a "legyen házam meg gyerekem" célokat. Kicsit mindig lenéztem azokat akiknek ezek a fő céljai és ennek élnek. Aki azt mondja, hogy neki vannak céljai kb kivétel nélkül csak ilyen felesleges baromságokat akar és végig szenved egy életet hogy ezeket elérje. Aztán szépen meghal a ház meg marad egy adag bontott tégla.

Mindig többre értékeltem azokat az embereket akiknek inkább az élmények a céljai. És egyre több ember gondolkozik szerencsére így szóval ne aggódj. Egyre népszerűbb az a felfogás, hogy az élet többről szól mint nevetséges szüljek egy gyereket meg legyen egy házam célokról. Szóval simán lehet találni olyan férfit aki hasonlóan gondolkozik, az én párom is ilyen.

2019. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha meglenne az összhang, akkor én összejönnék vele, vagy a leírtak közül nem kizáró ok egyik sem.
2019. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

"Nem szeret segíteni az embereknek, saját hasznát nézi. De nem egoista."


Hát DE. Ez az egoista. Önző.

2019. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Ez egy nagyranőtt lázadó tini. Semmi dolgom vele.

33/f

2019. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon rizikós. Talán egy hónap ismerkedés után meg tudnám helyesen ítélni.
2019. aug. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6%

Egy istennő. Tökéletes.


Kár hogy ilyen nincs....


Amúgy meg tökmindegy milyen egy csaj mindig lesz partnere.

2019. aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Ez lenne az egyetlen kizáró ok:

"Nem szeret segíteni az embereknek, saját hasznát nézi."

2019. aug. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!