Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék, hogy sikeresebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy sikeresebb legyek a lányoknál?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 30 évesen, kinézek kb 23-nak de akármilyen korosztálynál próbálkozok senkinek se kellek. (18-30)


Műszakvezetőként dolgozok egy gyárban, annó azt gondoltam, hogy majd milyen könnyű lesz akár cégen belül is felszedni valakit de 4 év alatt nem volt senkim. Hiába van jól fizető állásom, van kocsim, lakásom egyszerűen élőben is lekoptatnak a lányok. Neten meg randit se sikerült még összehozni. Beszélgetünk akár napokig aztán meg semmi.


Komolyan mondom már nem tudom mit tegyek. Sajnos bulikba eljárkálni nincs kivel, mert minden havernak, ismerősnek már van barátnője vagy felesége.


2019. aug. 16. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez sajnos pech.

Hozzá kell szokni. A fájdalom nem fog megszűnni, csak te fogsz alkalmazkodni hozzá.

2019. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%

Az alap jó. Adj a stílusodra is. Legyen qrvamárkás öltözéked 2-3 váltás. B@$zott drága karóra, Arany nyaklánc. Elég végigvonulni 4x-5x a plázákban, esetleg beülni valami qrvadrága kávézóba. Hidd el lesz hatása! De lehet érdemes lenne egyedül is beülni (természetesen rich öltözékben) egy klubba. Fixírozd a csajokat, de ne csorgasd a nyálad. Ülj be egy méregdrága étterembe, mintha várnál valakit.

Vagy - alakíts ki profilt amin rohadt gazdagnak mutatod magad! Na arra tuti rákapnak a tyúkok!

2019. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Az élet szar, meg kell szokni. A jóba születni kell. Hát nem jött be neked se. :)


Mindegy, fel a fejjel, lesz még rosszabb.

2019. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Pedig gyárban műszakvezetőként nem olyan nehéz ismerkedni, jobban van időd és lehetőséged, hogy a neked tetsző csajokhoz odamenj dumálni.

Ha így sem megy a dolog, akkor nézz ki jobban vagy próbálkozz kevésbé jó nőknél.

2019. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Undorító egy világ ez. Csak az alfa pasik kellenek a nőknek. Komolyan, diszkóban sem lehet ismerkedni. Mindenki kannal van, senki nem akar egy italt sem inni velem... Hányinger
2019. aug. 16. 11:24
 6/16 anonim ***** válasza:

Most még az ideges fázisban vagy. Nemsokára jön majd a beletörődős szakasz.

Olyan ez mint a vízbe fulladás. Az elején fájdalmas és erőlködsz, de utána elveszted az eszméleted és már mindegy lesz. Jobb már rögtön nem küszködni és akkor egyből átszalad a penge a lehajló fejed fölött.

2019. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nézd, 15 éve nem törődtem bele. Legalább 1 milliót költöttem eddig fizetős lányokra, konkrétan van olyan csaj akinek én fizettem a havi kiadásainak 100%-át. Hiába vagyok "törzsvendég", az árak ott is csak emelkednek. Tehát egy rib_nctól se kapok semmi pluszt. Egy átlag 24-25 éves nő meg egyszerűen kudarc számomra. Már vettem prémium német autót, voltam Balaton Soundon de semmi. Kockahas kell, jóképűség, sárm. Pénzzel max. a 40-eseket fogod meg. Olyat meg hagy ne válasszak 30 évesen.
2019. aug. 16. 11:39
 8/16 A kérdező kommentje:
Teljesen elhasznált 40-es rongyokkal nem kezdek. Azért van igényem a minőségre.
2019. aug. 16. 11:40
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Ordít rólad a kiégettség, frusztráció. És ha 1M Forintot elprostiztál, nehogy már olyan igényed legyen, hogy valamirevaló 24-25 éves lányoknak fogsz kelleni. Ez esetben bizony be kell érni a hozzád hasonló, leharcolt negyvenesekkel, értelmes, szép nő jó esetben bottal sem piszkálna meg.
2019. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

“Már vettem prémium német autót, voltam Balaton Soundon de semmi. Kockahas kell, jóképűség, sárm. ”


Ezekből semmim nincs, mégsem szorultam soha fizetős lányokra.



Pedig jóképű sem vagyok, kockahasú sem (igaz, aputestem sincs), a kocsim nem BMW, és a Soundot sem láttam soha (inkább utazók egy hét Sound árából).

2019. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!