Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet, hogy már semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy már semmi más nem tud érdekelni, csak hogy sikeresebb legyek a lányoknál?

Figyelt kérdés

Sokáig elvoltam mindenfélével, gondoltam majd úgyis eljön az én időm, találok valakit akivel tetszünk egymásnak. Aztán teltek az évek, egyre jobban éreztem a hiányát ennek, és egyre kevésbé tudott érdekelni bármi más.

Most 25 éves vagyok, és ott tartok, hogy már semmi egyéb nem tud érdekelni, csak hogy tetsszek a lányoknak, sikerem legyen náluk. Aminek ehhez nincs köze, azt időpazarlásnak, feleslegesnek érzem.


2014. szept. 17. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mit teszel annak érdekében, hogy így is legyen...
2014. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kondi, igényesen kiválasztott ruhák, rendszeresen beállított frizura. Ennél többet nem tudok.
2014. szept. 17. 13:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbálj a belsőddel is foglalkozni, ne csak a külsővel.
2014. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Életem első huszonegykét évében csak a belsőm művelésével foglalkoztam. Nem hiszem hogy ott a gond.
2014. szept. 17. 13:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy te mit hiszel, hanem hogy ők mit hisznek. Kivéve, ha magadat akarod feleségül venni.
2014. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nézd, egyáltalán nem zavar, ha valakinek nem tetszik a személyiségem. Akinek az nem jön be, azzal nem illek össze, és kész. Nem vagyunk egymásnak valók.

Csak a külsőmmel kapcsolatban félek, hogy nem felel meg, mert lehet, hogy adott lány lenne életem szerelme, de ha a kinézetem nem tetszik, akkor meg sem akar ismerni.

2014. szept. 17. 14:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Szűz vagy? Figyu járj könyvtárba,kávézóba ott találsz egy értelmes nőt. Ha eddig nem találtál a kulsoddel nőt pedig még gyursz is, akkoe ez zsákutca. Később se fogsz ezzel.
2014. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz csak még olyannal nem voltam aki úgy igazán tetszett volna.
2014. szept. 17. 14:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem érted az egészet. Nem a személyiséged számít. Az egy kb. fix dolog. A mentalitás, tartás, hogy a személyiségedet hogy közvetíted a külvilág felé stb. Ezek számítanak.
2014. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dolgozz a testeden is!
2014. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!