Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a pasik, hogy jobb lelépni szó nélkül mint bármit is mondani?

Figyelt kérdés

Ezt a jelenséget gondolom páran a hölgyek közül ismerik.


Azt, amikor a pasi meg a nő randizik, úgy tűnik jól elvannak, beszélgetnek, és vagy az első randi, vagy a többedik után, akár volt szex, akár nem (de főleg ha volt), a pasi felszívódik.

Nem jelentkezik többé, előtte mindennap irogatott, ajánlgatta ezt és azt a programot, helyet, most meg semmi.

Hetek után se jelentkezik. Vagy ha a nő ír, akkor vagy nem válaszol ha a pasi ha olvasta is, vagy jönnek a kifogások, mellébeszélések, ürügyek...Rosszabb esetben letilt.


Aztán meg a nőt okolják, hogy ''jajj, hát vedd észre, ha pasi nem jelentkezik azt jelenti nem jöttél be neki, ne írj neki, lépj tovább, ismerkedj mással''.


Főleg ha eltelik egy vagy akár két hét, és sajna azt szokta jelenteni, valszeg mással tölti az idejét.


Én nem tudom, de magyarázza meg nekem valaki, a pasik miért hiszik azt, hogy jobb, ha szó nélkül lelépnek, mintha megmondanák, hogy ''ne haragudj, de ez mégse fog működni, nem illünk össze'' vagy valami ilyesmi?


Nektek pasiknak ez ellenkező esetben hogy esne? Úgy tűnik a hölggyel jól megvagytok, lelkesnek tűnik, aztán látszólag ok nélkül eltűnik. Nem válaszol ha keresed, nem veszi fel telefont, ha nagy nehezen eléritek, jönnek a ''jajj elfoglalt voltam, nem vettem észre'', ''jajj még nem tudom hogy lesz majd megbeszéljük'', blablabla. És te ebből magadból jöjj rá, hogy nem kellesz a csajnak, holott se igent se nemet nem mond.


És nem kell hisztitől félni. Volt olyan nekem egy srác nem jött be, nem voltunk egy hullámhosszon, ezt kíméletesen megmondtam neki, nem volt balhé, megértette.


Semmi bizonytalanság, egyértelmű voltam, és nem bántottam meg.



Szóval? Miért kell szó nélkül lelépni, és ha kérdezünk titeket kamu kifogásokkal leszerelni nőt, bizonytalanságban hagyni?


Aztán csidálkoztok ha nő ideges lesz, dühös, és számon kéri rajtatok, persze mi nők a hibásak ezért is.


Örjítő a bizonytalanság, főleg, ha az illető nőnek fogalma sincs, mi rosszat tett, mi rosszat mondott, mi volt a baj ami miatt a pasi ''menekül'', vagy nem jöttem be pasinak.

Ha meg nő kérdezi ''semmi baj nincs veled'', csak éppen mellé beszél örökké a következő találkozót illetően.


Nekünk nőknek határozott igen, vagy nem kell.



2019. aug. 16. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

mert pasik és nem férfiak.


42/F

2019. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Régen én is találkoztam ezzel a jelenséggel, de egy ideje tudatosabban válogatom meg, hogy kikkel randizom. Azért a sorok között olvasva is átjön, hogy valaki korrekt, egyenes, megbízható, vagy sem... Amióta erre tudatosan ügyelek, azóta nem futottam bele ilyesmibe, egyértelműen tudjuk tisztázni a találkozót követően, hogy mi a helyzet, akarjuk-e folytatni, vagy sem.
2019. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak a pasik csinálják ezt, megnyugodhatsz. Az egyik lánynak múltkor írtam üzenetet és tisztességesen elköszöntem tőle, de el se olvasta. Ezek után idővel lehet, hogy én is megunnám hogy elköszönjek mindenkitől.
2019. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

De jó kérdés! Én pont azzal jártam így, aki az ismerkedés legelején leszögezte, hogy mennyire fontos számára az őszinteség és az egyenesség. Sokáig szenvedtem miatta, mert szerettem volna megtudni az igazságot. Azt mondják, az ilyen ember gyáva és nem mer konfrontálódni, nem vállalja, hogy esetleg népszerűtlen lesz, megsértődnek rá, kérdezgetik....stb.


Az számomra nagyon gyenge duma, hogy "nem akartalak megbántani"...

2019. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

A legjobb ilyenkor az, amikor a pasi elkezdi a randin elemezgetni azt, amit az itteniek is. A nők válogathatnak, meg akármikor találnak maguknak párt, bezzeg a korrekt férfiak, hiába írogatnak a nőknek, alig kapnak választ... Ő komoly kapcsolatot akar, és nem érti, hová fajult ez a világ, hogy a nők eltűnnek, persze megérti, hiszen mindenkinél van gazdagabb, jóképűbb, stb. Aztán szeretné folytatni... de persze mire hazaérünk, már tiltott, szétváltunk, stb.

Magyarázat erre: még kisfiúk, nem férfiak. Sajnos ez a "ghosting" világi szinten jelen van.

2019. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
A nők is ugyan ezt csinálják... Bocsi... Szépen köszönök egy csajnak, ráírok, erre inkább lelép, vagy töröl.
2019. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez arról szól h nem akar megbántani! 2 hét? Te jó ég! Már ha aznap nem hív akkor azt vegyed felejtosnek!!! Max ha véletlen elalszik de akkor masnap reggel már ír. Ne legyetek már ostobák!
2019. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki azt kapja, amit akart és amit megérdemel. :))
2019. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a férfiak rosszabbak az érzelmek kommunikálásában. Akkor is ha pozitív,nemhogy mikor negatív. Besz@ariak! Ennyi.

Nem tudnak vele mit kezdeni,és legtöbb esetben nem tulajdonítanak akkora jelentőséget ezekek mint a nők.

Ha a nők randiznak, akkor ha már kicsit is kedves,és két dologban egyezik a véleményük,akkor már az esküvőt tervezik,a rossz tulajdonságaikra meg automatikusan kifogást keresnek,szőnyeg alá sörpik.

Míg a férfiak általában 3-4 nővel egyszerre ismerkednek,válogatnak. Legtöbb esetben csak le akarnak fektetni,és ha ez megvolt,mennek tovább. A nőkkel ellentétben a férfiak képesek csak úgy vonzódni valakihez,csak úgy kedvelni valakit anélkül hogy bármi többet akarnának tőle. Nem feltétlenül komoly társat keresnek rögtön.

Azért azt lehet látni,érezni rögtön hogy merre halad a dolog. Nem tőlük kell várni hogy tökösen elédállnak és azt mondják,bocs ez nem megy. 1000-ből egy talán,aki ezt vállalja. Nem szoktak hozzá az ilyesfajta konfrontációhoz. Míg a nők nap mint nap csinálnak ilyet (barátnők békítése,szülőkkel való viszony rendezése,lelkizés,pasival való lelkizés,"kapcsolat javítás",más nagy beszélgetések), a férfiaknál nem sűrűn szokás.

Ahogy fentebb is írták,ki kell szűrni az ilyet rögtön,és majd belejössz,és máskor nem randizol olyannal aki hajlamos ilyesmire. De ha a jót akarod benne látni,és nem azt amit mutat,akkor az elferdíti a valóságot,és becsapod magad.

2019. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#6-os és más férfi válaszolók,akik arra panaszkodnak hogy a lány nem ír vissza és töröl.. Kéérlek,azért az nagyon nem ugyanaz!

Az hogy valakivel randizol,jól elvagy,és utána nem hív,nem válaszol,az TELJESEN más,mint amikor a férfiak ráírnak ismeretlenül egy lányra és csodálkoznak hogy ne kapnak választ,vagy le lesznek tiltva. Nem érzitek hogy ez mennyire furcsa?

Nap mint nap kapok üzneteket fb-n vagy instán idegen,vagy félismerős pasiktól hogy "Szia mizu", "Szia micsi".

Nagyon szeretném már megtudni mégis milyen választ vártok erre?? Volt már olyan hogy valakinek 5+ éves párkapcsolata származott ebből? Mert rohadtul kétlem. Ahogy azt is,hogy a nők,egy-két szuper randi és jó kis beszélgetés után fogták magukat és többé nem válaszolnak az üzeneteitekre,és tiltanak. Tiltani akkor szoktak,ha ismeretlenül rádírnak valami pasik,és megijedsz. Írhatsz akármilyen kedvesen,ez akkor is nagyon ijesztő. Ha annyira ismerkedni akarsz gyere oda hozzám mikor személyesen találkozunk,ismerkedjünk,beszéljünk átlagos témákról. Legalább próbáld leplezni hogy nem azért jöttél oda mert meg akarsz húzni. Legyél kreatív. Kérdezz a hobbymról,írj rám az eseménnyel kapcsolatban,ahol találkoztunk,vagy hívj meg egy helyre ahova a haverokkal jársz,hogy menjek el az én társaságommal,fussunk össze,ismerkedjünk először. De könyörgöm hanyagoljátok már ezt a "Szia micsit" mert falra mászok tőle.

2019. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!