Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert ilyen nehez valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen nehez valakinek anyit mondani talalkozas utan, hogy nem vagy az esetem, bocsanat?

Figyelt kérdés
Inkabb mindenki hazudozik

2017. aug. 5. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert csomóan aztán számon kérnek, anyáznak, könyörögnek...
2017. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Én mindig megmondtam az illető szemébe,sokak nem képesek erre.
2017. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 LazyJones ***** válasza:
37%

Valószínűleg gerinc, empátia, és őszinteség kérdése. A legtöbb ember azt hiszi, hogy a kegyes hazugságokkal segítenek a másik önbecsülésén, és nem alázza meg őket, és nem jutnak el arra a pontra, hogy az efféle kegyes hazugság inkább csak ront, és érthetetlenné teszi a kommunikációt.

A másik oldalról meg... vannak olyanok, akik nem tudják elfogadni azt, hogy a "nem vagy az esetem" egy létező, érvényes álláspont.

2017. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Neked szerintem azért nem mondanak semmit, mert lerí rólad, hogy szerinted járna érte a bocsánatkérés. Nem jár, akinek nem jössz be, az semmit nem követett el ellened.
2017. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Ha valaki ennyit, nem képes közölni, hogy "bocs, de nem egymást keressük, de köszönöm a randit". Azt csak saját magát minősíti.


Örülj, hogy megszabadultál tőle hamar!

2017. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
A nők már csak ilyenek.Undoritóak!
2017. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
A nők nagy része hazug és gerinctelen, némelyik simán képes az utcára tenni a volt férjét/párját is, akit elvileg előtte annyira szeretett... Gusztustalanok!
2017. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%

@1

Az a számonkérés nem véletlenül van. Nem tudom, miért nem lehet egy korrekt, értelmes választ adni arra a kérdésre, hogy "miért nem vagyok az eseted". Semmi számonkérés nincs benne, pusztán rohadt jó lenne tudni, hogy min kéne változtatnom a külsőmön, hogy ne ez legyen a sablonválasz minden próbálkozásom után, és ne csak annyit tudjak tenni, hogy a kezemet széttárom nagyokat lesve, hogy "na most akkor mi a fszom van".

2017. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Na pont az ilyenek miatt, mint az utolsó, utálatos ez a téma.

Azt nem bírja az emberek kis agya felfogni, hogy vagy van elsőre szikra és megfog valami a másikban, vagy nem. Ha nicns,a z nem azért van, mert igéyntelen vagy vagy unalmas, csak egyszerűen nem tűnsz ki a másiknak a tömegből. Ennyi. Nem lehet ezt értelmesebben elmagyarázni. Nem kelette fel a figyelmet a másik, nem illenek össze és kész.

2017. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Ja és hozzátenném, hogy egy vadidegen ne kérjen már számon a döntéseim miatt, főleg ne kelljen mélyremenően indokolnom. Mondhatnám azt is, hogy egy arc a tömegből és számorma semmi érdekes nincs benne, akkor meg tuti a háborgás és az anyázás megy, mennyire bunkó vagyok. Én sem vagyok sok ember számára érdekes és viszont. Ilyen az élet és ilyen is marad, hiába csapják magukat a földhöz a hisztis, sértett kisfiúk.
2017. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!