Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adjak esélyt egy olyan férfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak esélyt egy olyan férfinak aki első randin elég sokat beszélt az anyukájáról és még a szüleivel lakik 34 évesen?

Figyelt kérdés
Tegnap hogy ilyen férfival randiztam.... egyébként egész jó volt tök intelligens és vicces volt és külsőleg is bejön. Szóval jó volt a randi, csak fura volt hogy viszonylag sokat beszélt az anyukájáról és szerintem idős ahhoz hogy szüleinél lakik.
2019. aug. 18. 10:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egy értelmes ember megtalálja a prioritásokat a párja, és a muter között.

Megbeszélés kérdése minden.

Aztán van az a verzió is, amikor anyuka egy agyonféltő terrorista, na ilyenkor kell lelépni.

Attól az anyucitól sosem szabadultok.

2019. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is anyukámmal lakok, közös albiban 27 évesen.

Akkor mennék máshova ha lenne barátnőm.

A világon a legnagyobb hülyeség lenne ketten két külön albit fizetni...


Az nyilván azért más ha a szülőknek van saját háza, és együtt is van anya meg apa.

2019. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy álruhás herceg, és csak kiváncsi rá, hogy milyennek találod, ha az átlag mama hotelest adja.



(Btw, a válasz tökéletes a kamu kérdésedhez, ilyet így egy nő sosem kérdezne, vagy azt mondaná, hogy anyuci pici fia nem kell, vagy megmagyarázná, hogy milyen jó pasi, és családcentrikus, mert már beindult a pasasra, de nem a gykn kérdezhetné ezt)

2019. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Másik oldalt nézve azzal sosincs gond ha a csaj az anyjáról beszél vagy úú otthon lakik
2019. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%

"Rég rossz ha különbséget teszünk szüleink anyukánk apukánk és a párunk között. Ha anyukádat második helyre teszed aki megszült aki mindig ott lesz melletted Nem úgy mint a párod, aki elhagyhat akkor az elég csúnya és szomorú dolog..."


(#5, #7 vagyok)

Na így viszont más a kép. Ha neked oké, hogy mindenekelőtt anyukádék gyereke vagy, nem pedig önálló felnőtt önálló élettel, döntésekkel és párkapcsolattal, akkor nem is igazán értem, a másiktól milyen alapon várnád...

2019. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!