Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnék olyan felnőtt férfival/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnék olyan felnőtt férfival/nővel beszélni, aki az első nagy szerelme után nem csak őt, hanem a munkát és minden mást is elveszített és most boldogan él?

Figyelt kérdés
Semmi sem sikerül, kilátástalannak érzek mindent, pedig még csak 21 éves férfi vagyok.
2019. aug. 14. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

24 évesen lett vége az első komoly, hosszú kapcsolatomnak, ott is laktam és a családi vállalkozásban dolgoztam. Amikor vége lett, el is kellett költöznöm és más munkát keresni.

Akkor nagyon rossz volt, féltem, hogy mi lesz, aztán lassan minden megoldódott és örültem, hogy akkor annak vége lett

2019. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!