Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Irigylésre méltó egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigylésre méltó egy olyan férfi akinek nagyon alacsony a libidója vagy aszexuális?

Figyelt kérdés
Valahogy azt látom hogy a férfiaknak elég nagy a szexuális kényszere emiatt energiáját szinte arra pazarolja, hogy barátnőt szerezzen mert barátnő kell barátnő kell lyuk kell, lyuk kell, ezért minden társkeresőn rajta van ide is írogatnak leveleket, aztán csak frusztráció lesz ha nem jön össze illetve sokszor már mindent megtesz hogy legyen barátnője, rengeteg hülyeséget tud csinálni, eltartja és még sorolhatnám a vágy nagyon rossz dolgokat csinál, talán több rossz dolgot tesz mint jót, ezért akinek nincs meg ez a vágy vagy alacsony annak lehet könnyebb az élete?
2019. aug. 19. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Erre a buddhisták már évezredekkel ezelőtt rájöttek.
2019. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Attol még nem csinalnak hülyeseget. Nagyon is képben vannak.
2019. aug. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Hát, ez maximum a sikertelen férfiaknak irigylésre méltó. Részemről nem teszek meg mindent a lyukért, ha pedig megkapom, akkor attól több energiám lesz, mint amennyit belefektettem a dologba.
2019. aug. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Azok a férfiak irigylésre méltóak, akik kifogták a genetika-lottót (azaz kifejezetten jóképűek és magasak) és emellett nem vagy csak nagyon csekély mértékben válogatósak, ami a nőket illeti. Az ilyen férfiak felfoghatatlan mennyiségű nőt dugnak meg az életük során, minden erőlködés nélkül, több száz nőről beszélünk.
2019. aug. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
#4 Én nyertem a lottón, de nem az tesz boldoggá, hogy orrbaszájba dugjam a nőket. Ez annak a pasinak annyira érdekes, akinek ez nehezen megy.
2019. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Én aszex vagyok, de tudod a rezsi meg a kaja nekem sincs ingyen. Szal ez szubjektív. Egy Rothschild-nak meg nyilván az a "baja" hogy mi hoz jó befektetést.


Mindenkinek megvan a maga keresztje. Relatív honnan nézzük.


30 F

2019. aug. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Akinek alacsony a libidója pali létére, az még egy sor más kínnal is szembesül, ebből is látszik, megkerülhetetlen, amire a természet megteremtett.

Izomsorvadás, gyengeség, cukorbetegség, motiválatlanság, rohamosan csökkenő értelmi képességek.

2019. aug. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem jó, libidót vissza lehet fogni ésszel, de ha nincs és kvázi aszex vagy akkor a maradék esélyed is elveszted, hogy valaha nőd legyen és nagyon megalazo, na meg igen sok más dologgal is együtt jár. A másik, attól hogy aszex vagy még ugyanúgy frusztrált vagy, attól nem leszel feltétlen aromantikus, vágyhatsz nőre, lehetsz magányos, csak még idegesíteni fog az is, hogy miért nem áll fel, vagy ha fel is áll, miért nem élvezed.
2019. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy sokkal könnyebb, egyszerűbb az életük. A nőknek semmi hatalmuk nincs felettük, így nem kell nekik megfelelniük a nőknek sehol és sehogy.
2019. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!