Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet hogy egy magas férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy egy magas férfi nem tetszik szinte soha magas nőknek? Más alapvető baj sincs vele és alacsony nőknek be szokott jönni. Miért?

Figyelt kérdés

Tudom fura, de azt hiszem nem tetszem a magas nőknek szinte soha. Életemben egy magas (kb 180 centis) csajjal voltam, vele is sajnos csak alkalmilag, amúgy mindenki más max. 170 volt. De úgy, hogy közben nekem meg bejön a nőkön a magasság, szóval ha csak ezen múlna, inkább választanék magasabb barátnőt. Én 195 cm vagyok és az előző barátnőm kb 160 cm volt, az őelőtte lévő 165 cm körül és nem direkt csinálom, nekik láttam hogy bejövök és persze ők is nekem. Amúgy nem csak a magasság számít, őket is szerettem, de azért jobban el tudnék lenni egy 175, vagy még inkább pláne 180 cm vagy afeletti nővel.


Az utcán ha próbálnék szemezni magas nőkkel, akkor sosem látok érdeklődést a tekintetükön, mindig elnéznek másfelé, vagy rám sem néznek, mintha nem tetszenék nekik. Ehhez képest alacsony/átlag magas nőktől elég gyakran kapok visszajelzéseket. Más nagy baj sincs velem szerintem, mármint a külsőmmel és viselkedésemmel, alapvetően rendben vagyok és az élet is ezt igazolja inkább vissza, de ez a dolog most nem hagy nyugodni mióta eszembe jutott



2019. jún. 18. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én alacsony,167 cm magas pasi vagyok és kétszer volt,hogy magas lány kezdeményezett nálam.Az alacsony lányok elhajtanak mert nekik törpe vagyok,szóval furcsa az élet
2019. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Barnabas333 ***** válasza:

Én csak 190cm magas vagyok, de sose bánd, hogy ilyenek nekem sincs jó tapasztalatom a magas nőkkel. 41F

Tapasztalataim szerint a 160-170cm-sek a legnormálisabbak, lehet a 160 alattiak is, csak azok már tényleg alacsonyak hozzánk, így onnan nincs tapasztalatom.

2019. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy magas nő nem esik hanyatt a magassagodtol, a kis csajok lehet amúgy össze se jöttek volna veled, csak a magassagod annyi pluszt nyom a latba számukra. A másik, hogy a legtöbb magas nő szerintem nem szereti, hogy magas, így a másikban sem ezt a tulajdonsagot keresi. A 170-175 cm-s csajokat keresd azok már atneznek a 185 cm-s ferfiakon, a te magassagod pont jó nekik.
2019. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magas nő vagyok, de nem ájulok el minden 190+ férfitól, csak mert magas. Ez ilyen.
2019. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!