Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg igy van?

Figyelt kérdés

Tinderen match-eltem egy k-val.( 40 éves jó bőr de azért latszott már rendesen hogy nem mai darab )

Irtam neki hogy én erre nem tudok 20 ezret áldozni, erre megsértödőtt. Hogy én milyen csoró vagyok és ne is csodálkozzak ha nem lesz barátnőm, mert az még többe kerül. Ezen elgondolkodtam! És lehet hogy igaza volt?

Hónapokig randi és a végén nem is jön össze semmi.

Akár azért mert csak etet a lány vagy csak simán másképp alakul. De ha össze is jön akkor is lesznek a nönek igényei, amik szintén nem túl olcsó. Nem logikusabb akkor azt a pénzt k-ra költeni, és akkor tuti a szex.

Pl 80 ezer simán elmegy egy nőre "ajandékra, szórakozásra" az min 4 alkalom a k-nál és ott tuti a 8 menet. Mig barátnőnél csak reménykedhetsz...



2019. aug. 19. 16:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom aggszűz lúzer lehetsz. Nyilván sohasem volt még csajod, mert fogalmad sincs mi a különbség egy prosti b..szás és egy barátnős szeretkezés között.


Ugyanis nem egy lapon említhető a kettő.


Ha szemernyit is értenél a nőkhöz, és minimális esélyed is lenne az értelmiségi lányokhoz (nyilván ez konvergál a nullához), akkor rájöhetnél hogy baromira nem ez számít.


Egy értelmiségi lánnyal első pár randi simán lehet művészmozi, kiállítás, vagy egy fröccs valahol. Mind 1-2 ezer Ft körül van... de ha nagyon csóró vagy, akkor láblógatás a Dunaparton teljesen oké. Vagy csak sétálni egyet sokadik randin. A halál se akar beülni mindig mindenhová.


Nézd én elég jól keresek,bőven átlag felett... mégsem kellett elárulnom a fizetésemet, vagy virítanom állandóan valami lóvés helyet.

Egy közös főzés, vagy bor a parton, egy kézműves sör valahol... ezerszer fílingesebb mint a századik hót unalmas luxus kávézó... pedig bőven kiadná.


Ez egyfajta filter is. Amelyik csajjal nem elég jó a randi önmagában, és nem vagyok neki elég alapból...és minden szir-szar lóvés dologgal kell kompenzálni, az kell a francnak.


Ami meg jó program, az egyedül is jó program és azért megyek mert érdekel és nekem is ad valamit. Nem lenyűgözni, vagy megvásárolni akarok vele egy nőt, mint egy qrvát. Ergo, nem sajnálom rá a pénzt.

2019. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

#8 nagyon nem fantáziálok k-ról, ezt nem is értem.

Ha arra lenne igényem akkor van vagy ezer akihez menni lehet. És azt se értem miért beszélnék emberekről úgy mint egy darab sz..?

2019. aug. 19. 16:49
 13/31 A kérdező kommentje:
#10 azért ennél kicsit jobb, szexisebb volt
2019. aug. 19. 16:50
 14/31 A kérdező kommentje:
#11 mese habbal. Ezt a hippi dolgot max 1-2 alkalommal tudod eljatszani. Ha te jobban keresel , bőven az átlag felett akkor nyilván nem kell megmondanod mert látszik rajtad. És a lány is megengedi mert tudja hogy később is bőven lesz pénz ha veled marad. Csak aki átlagoson vagy alatta keres annak bizony fizetni kell.
2019. aug. 19. 16:56
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, pedig a hiba benned van. Stílusod alapján, én biztos nem jönnék össze veled. Egy nőnél többre mész, a lelke simogatásával, és törődéssel, mint a ropikáddal vagy a koncertjegyeddel. Ilyen hozzáállással, az aranyásókat vonzod, akik ki is használnak, de nőt, aki szeretni is tud azt pont nem.

Normális barátnőt akarsz, előbb nőj fel és felejtsd el, hogy meg akarod vásárolni a szerelmet.

2019. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
#15 nem érted hogy én nem akarok fizetni ! Ezt a nők várják el. Mindegy milyen ember vagy ha nincs pénz nincs érdeklődés .
2019. aug. 19. 17:43
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Tehát minél csóróbb valaki, annál többet kell fizetnie? Ez valami kisebbségi komplexus lehet.


Nyilván hosszú távon számít, hogy ne kisegítő munkás béren élj, de ha pl imádod a melódat akkor az se gond ha csak közalkalmazotti bért keresel.


Dolgozik nálunk egy olyan lány, aki kb életem nője is lehetne ... csodaszép és okos is.


A batátja egy átlagoska, vörösszakállú pufi arcú srác. Tanár...


Na ez hogy? Mit csinált amivel egy ilyen nőt megkapott?

2019. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg? Én olyanokat hallok középkorú társkeresőző nőktől, hogy a legtöbb férfi úgymond LAZÁT akar. Aminek az a lényege, hogy odamegy a nőhöz (már amelyiknek lakása van)Lemegy a menet, aztán távozik. Legalábbis a többség ezt szeretné, hogy egy fillérbe se kerüljön a nő! Tehát a pasik részéről van, lenne a kihasználás. De hát gondolom ezt embere válogatja.

Hogy 80 ezer egy nőre havonta? Te melyik bolygóról pottyantál le?

2019. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

#17 azért csak sikerül kinyögni :

Nyilván hosszú távon számít, hogy ne kisegítő munkás béren élj,...


Tehát mindegy mennyit keresel csak ne legyél csóró

A tanár pedig egy tiszteletre méltó szakma , őket nem a pénz miatt szeretik. Csak nem lehet és nem is tud mindenki tanár lenni

2019. aug. 19. 18:16
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

#18, A középkorú társkeresős nőknek ez a sorsa.


A nők csak 30-35 éves korukig játszhatják a királylányt, aztán ha nem kötik be a fejüket, vagy ottmaradnak két kisgyerekkel akkor vége a jóvilágnak. Azert ne belőlük induljunk ki, hanem a fiatal 25 körüli csajokból.

2019. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!