Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg igy van?

Figyelt kérdés

Tinderen match-eltem egy k-val.( 40 éves jó bőr de azért latszott már rendesen hogy nem mai darab )

Irtam neki hogy én erre nem tudok 20 ezret áldozni, erre megsértödőtt. Hogy én milyen csoró vagyok és ne is csodálkozzak ha nem lesz barátnőm, mert az még többe kerül. Ezen elgondolkodtam! És lehet hogy igaza volt?

Hónapokig randi és a végén nem is jön össze semmi.

Akár azért mert csak etet a lány vagy csak simán másképp alakul. De ha össze is jön akkor is lesznek a nönek igényei, amik szintén nem túl olcsó. Nem logikusabb akkor azt a pénzt k-ra költeni, és akkor tuti a szex.

Pl 80 ezer simán elmegy egy nőre "ajandékra, szórakozásra" az min 4 alkalom a k-nál és ott tuti a 8 menet. Mig barátnőnél csak reménykedhetsz...



2019. aug. 19. 16:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%

Neked biztos, hogy jobb ha k-zol. Barátnőd úgysem lesz ilyen felfogással.


Nem ürítőlyuknak kellene nézni a nőket.

2019. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Akinek mindegy kivel fekszik össze az nem is erdemel igenyes nöt csak sikatorosat.
2019. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%

Legszebb legemlékezetesebb randim a Margitszigeten volt. Csak sétáltunk és beszélgettünk több órát. A délután alatt max 2000Ft kiadás. Össze is jöttünk....

Nem tudom milyen nőket fogtok ki, hogy ilyen nagy összegbe kerülnek, de nekem, ha ffi lennék sem kellenének. Egy kapcsolatot ne a pénztárca vastagsága határozza már meg.

2019. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
49%

A hölgy félreértett szerintem. Egy leharcolt banya esetén a 20 ezer valóban áldozat...

33/f

2019. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

#3 az mikor volt? 80-as évek?

2000ftból egy fagyi és egy üditő nem jön ki!

Meg ezt egyszer el lehet játszani, de többet nem.

Étterem, mozi, utazás, ajándék, bármilyen belépőjegy, taxi, süti,ropi,kóla X2 . úgy repkednek a 10 ezrek hogy csak pislogsz....és a legszebb ha nem akkor jön a sóhet vagy? duma... És nem is kapsz érte semmit. Nem olyan alpárian fogalmaznék mint #1, de azért ha a csaj elvárja a kényeztetést akkor a férfi is elvárhat viszonzást...

2019. aug. 19. 16:34
 6/31 A kérdező kommentje:
#4 azért nem volt banya. Szilikon száj szilikon mell, jó alak, inkább az arcán lehetett látni hogy nem annyi idős mint amennyinek látszani akar.. 20 ezer már az alap mostanában. ( biztos van 15-18 ért is akár szebb is , nem arról a pár ezer ft-ról van szó )
2019. aug. 19. 16:38
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első randim az élettársammal egy hat órás séta volt, ami alatt megittunk két sört. De neked prostituáltak kellenek, akkor mit rinyálsz? Másrészt úgy beszélsz emberi lényekről, mint darab szarról.
2019. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Bár másodjára átolvasva csak a szokásos prostis fantáziálós kérdező lehet ez...
2019. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

2012-ben ismerkedtünk meg :)

2015-ben házasodtunk.

Jelenleg 43 éves vagyok, férjem 46.

2019. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

#6. Mert telenyomták szilikonnal. De ha már a szilikonra gerjedsz és havi 80 a büdzséd, akkor bírjál ki 4 hónapot, oszt vegyél egy ilyet: [link]

Szilikon is, nem is sóherezik, nem is jár színházba és annyiszor veszed igénybe, ahányszor akarod. :D

33/f

2019. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!