Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak, akik 30-as vagy 40-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak, akik 30-as vagy 40-es éveikben is a szüleiknél laknak. Ez elítélendő?

Figyelt kérdés
Nem mindenki gazdag családba születik és nem mindenkinek sikerül lediplomázni, uram bocsá vidéken kietlen helyen lakik..stb és anyagilag 30-as 40-es vagy épp 50-es éveiben is a szüleinél lakik. Ekkor leszakad az ég? Itt a sok kommentelő elítéli?

2019. aug. 19. 19:13
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egyetlen egy embernek sincs joga elítélni bárkit is.
2019. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg mindenkinek joga van azt elítélni, amit akar, mert mindenkinek joga van a saját véleményéhez. Azokkal akik elítélnek meg egyszerűen nem kell törődni, mert nyilvánvalóan tök más az értékrendetek, ami egy tökéletes szűrő ismerkedéskor.
2019. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
77%
Nem ítélkezem senki fölött. Hogy kivel jövök össze, az más tészta.Nálam nem kizáró ok önmagában az, ha otthon lakik, de ha 40-50 éves koráig az anyja nyakán élt és nem sikerült összegyűjtenie egy önerőre egy lakáshitelhez, az már igen. Ha válás után költözik haza vagy a szülő betegsége miatt, az teljesen normális.
2019. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
30%
Tulajdonképpen igen...
2019. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, van két jó megoldás a helyzetedre: csak olyan párt keress magadnak, aki elfogadja ezt (ha neked nem gond, akkor a másiknak se legyen az), a másik megoldás pedig az, hogy jobban elemzed azokat a férfiakat/nőket, akik otthon laknak és ugyanakkor érzelmileg nem a családalapítás a szándékuk, hanem egy bizonyos kényelmi helyzet. Nem hiszem, hogy felnőttként te ennyire nagyon mellőzöd ezeket az érzelmi elemzéseket, s csak egy funkcionális robot vagy.
2019. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek nem diplomásokat, akik jó szakemberek a szakmájukban és jól is keresnek. Nem csak diplomával lehet jól élni, sőt, nem is minden diplomával lehet jól keresni. Nézd meg a pedagógus bértáblát...

Nem mindegy, hogyan és miért él valaki a szüleivel. Apám egyik nővére például válás után visszaköltözött gyerekekkel a szülői házba, és haláláig gondozta nagyapámat (nagymamám hamarabb meghalt, mikor megszülettem, már nem élt). Egyik exem a leszázalékolt anyját tartotta el. Viszont beszélgettem egy informatikát végzett pasival neten, akinek esze ágában sem volt elmenni dolgozni 30 fölött sem, egészséges emberről van szó, az anyja tartotta el, az ilyeneknek ne kelljen már tapsikolni, hogy igazuk van.

2019. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Edgar Hoover, az FBI igazgatója 43 éves koráig az anyjával élt. :D Utána csak azért nem, mert az anyja elhunyt.

Elítélendőnek nem mondanám, viszont ha családot akar majd, akkor váltani kell, mert nehéz jó kapcsolatot kiépíteni a szülők és a házastárs között.

2019. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
71%

Jellemzően azok ítélkeznek, akiknek a segge alá van rakva a kecó, és soha egyetlen percet se dolgoztak érte életükben, így könnyen ordibálnak be a pálya széléről baromságokat.


Amikor rákérdezek, hogy átlag magyar fizetésből mégis hogy spóroljon össze lakásra, ott is vakarózik, ahol nem viszket.

2019. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
71%

#8


én is ezt vettem észre (sajnos)

Olyan ez mint a sakkban, mindig az a leghangosabb, legokosabb és az osztja az észt aki épp nézi a játszmát. De ha le kell ülni játszani, akkor hirtelen elakad a szavuk és hamar mattot kapnának. Menj csak ki a parka nézd meg :D Szakadni fogsz. Öreg taták körülvesznek egy táblát és ugatnak, hogy hova mit kell lépni és okosabbak mint akik épp játszanak. De amikor ugyanazek leülnek játszani, akkor hirtelen elakad a szavuk és gyorsan pofára esnek.


Ez jutott róla eszembe mint ex-sakkozónak :D

2019. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
Semmit nem raktak a hátsóm alá, 30-as vagyok, minimálbéres és munkanélküli is voltam, szüleimmel is éltem, amíg gyűjtöttem. A ma 30-40-es korosztály ugyanúgy elérte azokat a befektetési lehetőségeket, mint én. Nekem ezekkel összejött a lakás, és törekedtem arra is, hogy el tudjam tartani magam, az is összejött. 30 voltam a lakásvásárláskor, fel kellett újítani, ami idő volt, de 31 évesen már beköltöztem. 36 évesen meg már nem lesz hitelem. Spóroltam, terveztem, addig nyújtózkodtam, ameddig a takaróm ér, figyeltem a kamatokat, forgattam a pénzemet, éltem a lakáskasszával... Sokszor azokat látom nyavalyogni, akiknek jobb lehetőségeik voltak, mint nekem, mégsem tudnak a pénzzel bánni.
2019. aug. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!