Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi azt minden gyökér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt minden gyökér srác, hogyha egyszer rápillantasz már "szemezel vele" és akkor rád tapadhatnak?

Figyelt kérdés

Egy étterem teraszán ültem, a barátaim elmentek italért, én ott maradtam. Nyomkodtam a telefont és egyszer csak felnézek és egy srác az arcomba hajolva, kérdezem, hogy tessék, nem szólnak semmit. A srácot meg karon fogja a barátnője és elhúzza.

Egészen fura volt, gondolom oda akartak ülni, de nem kérdeztek semmit. Utána körülnéztem, vajon hova tűnhettek. 5 perc múlva letelepszik a srác szó nélkül szembe velem, mondom "szia, mit csinálsz itt", ő hogy "nagyon bejössz, meg láttam te is engem néztél, akkor idejövök, kavarunk?" Közben ott volt a csaja és nem is őt néztem egy pillanatra, hanem hova lett a társaság, meg miért nem szóltak egy szót sem. Igaz ment a hangos zene meg hosszú sor volt...


De ezt többször tapasztalom, hogy napra lehet nézni, de rájuk nem. Nem is olyan okból, vagy pont arra néztél el.


2019. aug. 20. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
WTF? :))
2019. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Mindenhol vannak nagyképű gyökerek, de attól még koránt sem mindenki ilyen.
2019. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Aki a csaja mellett ilyen, annak hidd el, hogy nem számít, hogy ránéztél vagy nem néztél, hidd csak el.

33/f

2019. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Vannak nők, akik rögtön szétrakják a lábukat. Lehet ennyi az oka.

De nagyon gáz a dolog.


És igen, ez van, hogyha véletlenül ránézel valakire, azt hiszi, hogy akarsz tőle valamit. Ezért sem szabad kedvesnek lenni velük. Ha kedves/udvarias vagy akkor is azt hiszik, hogy akarsz tőlük valamit.

2019. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem mindenki ilyen szerencsére, de ez a véletlenül arra nézel, már mindegyik azt hiszi, nagyon igaz...


Első! Te fogyatékos vagy? Rengeteg kérdés alá bemásolod így ugyanezt és te vagy, a százalékod mutatja.

2019. aug. 20. 12:59
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Annyira alázó kérdés! Ilyen srácok nincsenek.
2019. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem mindenki ilyen, persze, egyik barátom se volt ilyen. De miért ne lennének ilyenek? Nem is kevés. Nem a férfiakat aláztam, hanem az ilyen gyökereket.
2019. aug. 20. 13:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig pont az ilyen szituk miatt vagyok olyan, hogy már azt sem hiszem el, ha valóban engem nézne a csaj.
2019. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:) Ha gyökereket keresel, gyökereket találsz.
2019. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kell keresni, tapadnak maguktól.
2019. aug. 21. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!