Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért lehet az hogy sokan...

Mért lehet az hogy sokan bemernek nekem szólni meg arcoskodnak meg nagyfiúskodnak velem? Pedig nem vagyok egy szerény kinézetű srác (180cm fölött vagyok, nagyok a vállaim nagy karom van nem vagyok egy gyökér külsejű ember?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert még soha nem nyomtál be nekik egyet.
2013. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert nem vagy egy gyökér kinézetű ember-hogy Téged idézzelek. Gondolom normális vagy, ez lejön rólad, a keménykedők meg gondolják úgysem ütsz vissza.

Esetleg konfliktuskerülő vagy, gondolják, úgysem csinálsz balhét. Vagy: több eszed van, mint nekik, ezért nem bonyolódsz meddő vitákba, ezért gyávának tartanak.

Én egy szelíd és békeszerető nő vagyok, de néha nem árt megmutatni a határaidat. Nem kell leütni senkit, de azért egy jól irányzott beszólással Te is megmutathatod néha, hogy nem éri meg veled kekeckedni.

2013. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát az a baj hogy méreteimhez és külsőmhöz mérve nem vagyok erőszakos, békeszerető, nyugodt, szerény ember vagyok ezért is látom úgy hogy nem hiszik el hogy testileg erős ember lennék mindig ha verekedésről van szó jönnek azok a szövegek hogy (pont te? TE NEM IS OLYAN VAGY!)STB...
2013. ápr. 28. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!