Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak adtam ki magam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak adtam ki magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindenekelőtt: igen, tudom hogy gusztustalan dolgot csináltam, és ez nem helyes. Ezt szeretném valahogy jóvátenni.

Megismerkedtem egy lánnyal egy társkereső oldalon, nagyon sokat beszélgettünk, de mire képcserére került a sor, nem magamról küldtem neki képet, azóta nagyon megkedveltem, sokat beszélgetünk, azthittem majd szépen lassan alábbhagy a dolog, de nem így lett.

Nem akarom megbántani, nem akarom hogy magát hibáztassa, hogy milyen hülye volt mert bevette a dolgot, így arra gondoltam, hogy valami indokkal lezárom az egészet.

Vagy pedig elmondom neki az igazat, de akkor ugyan úgy elveszítem, de még magát is hibáztatni fogja h bedőlt nekem...


Rettentően érzem magam, napok óta, tudom hogy hatalmas hülyeséget csináltam, azt akarom, hogy neki minél kevésbé fájjon a "vége".


(Random netes képről beszélünk, nem facebookrol szedtem le egy ismerősöm képét)


2019. aug. 22. 16:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

nyugi tul fogja elni egy cseteles veget, nem evek ota tarto kapcsolatrol beszeleunk.


mondd el az igazat, hamar tullesz rajtad, ennyi

2019. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Én a lány helyében annak örülnék jobban, ha simán csak felszívódnál, szó nélkül. Ha elmondanád, hogy becsaptál, rád is dühös lennék, és magamra is, hogy mekkora hülye voltam, hogy bedőltem egy csalónak.
2019. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

figyelj ide te szerencsétlen!


Ha nem mutatod meg magadat akkor soha nem fogtok találkozni ergo az egésznek semmi értelme.


Ha megmutatod magad akkor ott fog hagyni a francba.


szóval ennek annyi, így is úgy is.

2019. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

Mi okod volt arra, hogy ne a sajátod küldd? Szórakozásból voltál fenn vagy rút az ábrázatod?

33/f

2019. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam ilyennel nőben. Nála 20 év eltérés volt, igaz valami fiatalkori buherált képe volt fent. Két hónap rábeszélés kellett, hogy legyen randi. Volt meglepetés.

Magyarázata, ő csak beszélgetni akart, de több lett részéről. Részemről nem lett több.

2019. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy én ebből már jól nem jövök ki az ő szemében, és ezt el is fogadtam!

Azt akarom, hogy ő ne érezze magát szarul a történtek miatt.

Azért nem magamról küldtem képet, mert bár a dumám jó, nem nézek ki jól, és az esetek 90%-ban mindig a képcsere után szakad meg a beszélgetés.

2019. aug. 22. 16:33
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

nincs olyan hogy kicsit se erezze magat szarul:D ez olyan mint mikor a gyereknek be akarjak adni a rossz izu gyogyszert. mindegy hogy kanalba adod vagy teaba kevered, igyis ugyis rossz izu marad.


de azt hidd el, egy egeszseges pszicheju lanyban egy ilyen eset nem fog orok nyomot hagyni, elkonyvel egy idiotanak, es kesz. nem kell ezen ennyit lamentalnod.

2019. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%

A, Szívódj fel simán.


B, Hazudj, hogy újra összejöttél az exel sajnálod vagy valami.


Ha megmondom, hogy átverted nem csak magát fogja okolni, hogy bedőlt neked, hanem lehet az egész internetes ismerkedésből annyira kiábrándul, hogy ezzel még attól is elvágod, hogy valakit megismerjen, aki nem olyan görény mint te.

2019. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám neki. Ha kölcsönös a kialakult vonzalom, nem biztos, hogy rögtön lepattint.

Mondd el ezt, hogy azt hitted, csak írogatás lesz, de egyre jobban kötődsz hozzá, stb, amit itt leírtál, és nem szeretnél neki hazudni, nem úgy nézel ki, mint a képen. És küldj valós fotót ezzel együtt, hogy megérted, ha lepattint, de te nagyon kedveled, és ha meg tud bocsátani, szívesen folytatnád az ismerkedést vele.


Nőként, ha eltelt X idő és kölcsönös lenne a szimpátia, én nem biztos, hogy rögtön lepattintanálak.

2019. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el, hogy mi van,azt is, hogy miért csináltad, kérj bocsánatot és ennyi. Tanulj belőle, ő meg elővigyázatosabb lesz, vicces történet lesz belőle pár év múlva.
2019. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!