Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak adtam ki magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak adtam ki magamat valami ötlet?

Figyelt kérdés

Másnak a képeivel beszélgetek egy lánnyal úgy mondva együtt vagyunk csak tali nem volt még. Bele szeretett a "belém úgy mondva a képen látható fiúba". De nem csak a külső alapján döntött mondta is meg érezhető.

Ha el mondanám neki hogy az nem én vagyok és elküldeném magamat akkor milyen probléma lehetne belőle? Rendőrségi ügy is lehetne belőle?



#fiú #lány #kiadnimagunkatmásnak
2015. júl. 6. 23:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy rendőrségi ügy lenne. :D

Bár ki tudja... ebben a nagy csúnya világban minden megtörténhet. :D

2015. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrségi ügy nem hiszem, hogy lenne, de a lány biztos csalódott lesz miután megtudja az igazságot.

Már azt sem értem mire volt jó más képével ismerkedni.

Ha úgy gondolod valj színt, de vállald a következményeket.

2015. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Őszinteség a legjobb, aztán a többi majd kiderül, lesz ami lesz. Én ezt mondanám.
2015. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

# 2:


Ha megmondom neki hogy nem én vagyok akkor csalódott lesz, meg kiakad.

Ha nem mondom meg neki akkor meg a talit húzzam évekig vagy mi? Akkor meg megharagszik vagy kitalál valamit.


# 3:

Megkedveltem és hát ha elmondom lehet nem beszélünk többet. Utólag belegondolva kárvolt így ismerkednem vele..

2015. júl. 6. 23:24
 5/33 opened paradise ***** válasza:
64%

Legyen gerinced,valld be!

Ha nem mondod el,akkor a találkozásnál úgyis kiderülne és joga van tudni.

2015. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

# 5:


Ha elmondom lehet megy rendőrségre vagy valahova benne van a pakliban ez is:/ bár ezzel követtem el valamit?

2015. júl. 6. 23:31
 7/33 anonim ***** válasza:
85%

Előbb-utóbb szarban leszel. Nem lehet évekig húzni egy találkozót, hónapokig sem igazán, nekem ne mondja valaki, hogy 250 km távolság mellett nem lehet akár 2 hónap után találkozni, ott már gyanús a dolog. Vagy megunja, és otthagy, vagy pedig elmondod neki, és valószínűleg nagyon kiakad, lehet, ott is hagy. Ez a két opció van.


Egyébként nem vagytok együtt. Nem találkoztatok még, nem érintettétek még a másikat, nem éreztétek az illatát, nem láttátok egymás mimikáját, gesztikulációját, semmi de semmi nem történt, hogy a többiről ne is beszéljek. Maximum szimpatikusak vagytok egymásnak, kezd fontos lenni a másik, élvezed a társaságát, kialakulófélben van valamicske kötődés, de ennyi. Tudom, mert én is voltam távkapcsolatban, ami interneten kezdődött.

2015. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
56%
A 250 km távolság természetesen csak példa volt. Azt akartam kifejezni, hogy normális esetben, ha minden rendben van mindkét féllel, nincs takargatnivaló, apró kis hazugságok, szimpatikus a másik, és mondjuk nem az áll fenn, hogy más országban laktok, tök mindegy, mi van, egy bizonyos (rövid) időn belül illik találkozni, különben rád un a másik.
2015. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

# 7:


Természetesen tudom hogy nem vagyunk együtt el felejtettem oda tenni a idézőjelet. De ez már így szeretlek úgy szeretlek stb.

Közel lakna amúgy, csak vannak kifogások a talira.

Ha elmondom mindenképpen megharagszik ez a jobbik esett.

2015. júl. 6. 23:38
 10/33 anonim ***** válasza:
34%

Hmmm...alíg várom már,hogy lehajolj a szappanért idebent.*.*

Üdv.Sztojka Iván.:*

2015. júl. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!