Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik valaki, de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik valaki, de van kapcsolata, igaz még fél éves sincs. De vak szerelmes és tökéletesen hűséges, tehát se elhagyni, se megcsalni nem fogja. Hogy dolgozzam fel, hogy semmi módon nincs esélyem? Nagyon szerelmes vagyok. Feldolgozhatatlan.

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hogy lehetsz szerelmes, alig ismered ezt az embert. ez egy fellangolas, nem szerelem. lepj tovabb...
2019. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a helyzetben voltam én is, 1 évbe telt míg túlléptem rajta teljesen. Addig szinte minden nap ezen gondolkoztam, és hogy sose fogom magam túltenni ezen. Én is kérdezgettem itt, hogy lépjek rajta túl, de nem találtam rá megoldást. Az idő oldotta meg.
2019. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akkor kezdeményeztél, mikor még nem volt senkije?
2019. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen eset az szívás.


Sokan vannak így, hogy olyan kelti fel a figyelmüket olyan emberről álmodoznak aki kapcsolatban van.


Viszont ezzel hosszú hónapokat és éveket elcseszhetnek.

2019. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Te egy illúzióba vagy szerelmes...
2019. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!