Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmes vagyok egy nőbe, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nőbe, de titkolom előle. A legjobb barátnője rákérdezett, én meg azt mondtam hogy tetszik de úgysem lenne nála esélyem. Mi lesz ennek a következménye?

Figyelt kérdés

Nem szeretném elveszíteni mint barátot. Sajnos több haláleset is volt a családomban, már nem maradt nagyjából senkim. Ő egy népszerűbb lány, én megelégedek a barátságával is, jól érzem magam vele. Nem szólok bele a dolgaiba, inkább segítem mindenben. Nem is tudom miért mondtam meg a barátnőjének azt hogy ő tetszik nekem, csak nem lenne nála esélyem.

Ezután mi jön? Elmondja neki a barátnô? Meg fogja velem szakítani a kapcsolatot, összeveszik velem? Mit kéne csinálnom hogy megmaradhasson a barátság? Gyorsan kéne lépnem, a barátnőjével tegnap este beszéltem, szülinapozás miatti borozgatás (ritkán iszok) miatt eredt meg a nyelvem.



2017. nov. 28. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Hiba volt, mert a barátnők általában elkezdenek kavarni. Elsülhet jól is, rosszul is. Ha egészen biztos vagy benne, hogy nem akarsz komolyabb kapcsolatot a nővel, csinálj úgy, mintha mi se történt volna. Ha netán rákérdez, mondd, hogy nem is emlékszel rá, ha netán ilyet mondtál, biztos a pia miatt volt.
2017. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem bűn elmondani mit érzel, egy férfi mutassa ki ha vonzódik a nőhöz. Valszeg elmondja neki, tisztázzátok, ha ő tényleg nem akar semmit, akkor megmaradtok barátnak, de lehet jól sül el. Én nem ragoznám túl, örüljön hogy tetszik neked, még ha nem is kölcsönös.
2017. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt nagyon hasonló helyzetem. Azzal a lánnyal aki tetszet semmi nem lett de még viszonylag jóba vagyunk. Viszont a barátnőnek akinek elmondtam ezzal indult el egy nagyon jó lelkitársi barátság. A mai napig imadom a csajt és nem bántam meg h elmondtam akkor neki csak más h lett pozitív a végeredmény :)
2017. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok még: ja és nálam a barátnő próbált segiteni h összejöjjon. Nem mindig szarkavarás van ilyenből jól is járhatsz
2017. nov. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jó köszönöm! Megpróbálom nem túllihegni akkor. Ha rákérdez, megmondom neki hogy miért mondtam volna mást hiszen ez az igazság, ő az egyik legjobb csaj a városban. Ez tény. Ezt a szerelmi vallomást nem eröltetném, inkább elütöm a dolgot. Nem vagyunk egy kategória külsőleg, a szépség-szörnyeteg páros meg max filmekben működik :D

A barátnő sajnos kavarós, nagy hiba volt vele beszélni, de visszaélt az alkoholos állapotommal. Azt nem akarom hogy az süljön ki, hogy én becsaptam őt a barátságommal, hazugság volt azért mert igazából beleestem.

2017. nov. 28. 10:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért volt baj, mert előfordul, hogy a barát, ha megtudja, hogy a másik számára nem csak barát, megszünteti a kapcsolatot. Ezért mondom, hogy ha nagyon fontos a nő barátsága, akkor egy pillanatig se éreztesd vele, hogy a nőt is meglátod benne. Ha viszont szeretsz kockáztatni, fedd fel az érzéseidet! Szerencsés esetben párkapcsolat lesz belőle.
2017. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Inkább a csajnak kellene elmondani, tiszta vizet önteni a pohárba. Hidd el, hosszú távon ez így nem tartható.

A barátnőjének elmondani hiba volt, de nem végzetes.

2017. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy bír-e téged a barátnője. Van, aki szeret kerítőnőként tevékenykedni.
2017. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jézusom, ez semmi. :) Ettől nem fog tönkremenni a barátságotok.


Nem szerelmet vallottál, hanem szimplán annyit mondtál, hogy tetszik. Ez azért nem olyan súlyos, mint ha azt mondtad volna el, hogy totál belezúgtál.


Sőt, ki is vághatod magad, hogy igen, tetszik, de a barátságotok fontosabb stb. Nálam is volt ilyen már, hogy tudtam, nem szakítottam meg emiatt barátságot.


Talán még jól is kijöhetsz a dologból, h a kipuhatolod, ő hogyan vélekedik rólad. (te is tetszel-e neki?)

2017. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azt követtem amit mondtatok. A barátnő pletykált azonnal. A csaj úgy rontott rám hogy beszélni akar velem (mint egy rossz szakítás) és rákezdett hogy mekkorát csalódott bennem, mert én becsaptam-átvertem és ugyanazt akartam végig tőle mint minden férfi és ő ezt nem gondolta. Mondta-mondta aztán leállítottam, elmagyaráztam neki hogy heteró férfi vagyok, ő meg egy jó csaj, persze hogy tetszik mint mindenki másnak! És hogy ettől még barátként nézek rá és nem akarok tőle semmit, sőt van egy xy csaj aki tetszik nekem és randizni viszem hétvégén (ez igaz is amúgy)

Amúgy a reakciójából lejött valamiféle sértettség, undor vagy ilyesmi. Teljesen egyértelmű volt hogyha jópasi lennék akkor nem zavarta volna a dolog, sőt! Akkor még romantikus filmet is kerekített volna belőle kb


Lehet hogy nem jó barátság ez, nem éri meg, azon gondolkodom.

2017. nov. 29. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!