Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járjak bulizni, vagy maradt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak bulizni, vagy maradt a netes társkeresés?

Figyelt kérdés

Azt tisztázzuk az elején, hogy nem akarok kapcsolatot, szóval teljesen jól megvagyok szingliként, nem vagyok elkeseredve. Csak előre gondolkozom, hogy mi van, ha egyszer majd szeretnék...


Vannak barátaim, barátnőim, akikkel szoktunk találkozni, de általában 3 eset van. Vagy összeülünk a melóhelyen zárás után sokan, és csak mi vagyunk ott, vagy kettesben vagyunk valamelyikünknél, vagy sétálgatunk, beülünk valahova enni/inni valamit. Tehát vannak barátaim, nem vagyok magányos, és nem is ülök otthon minden nap. De egyedül is ki szoktam mozdulni, általában sétálgatok a városban mindenfelé, nézelődök, beülök kávézni valahova, vagy csak a Margitszigeten a fűbe, ilyenek. Ismétlem, nem otthon töltöm minden időmet. A munkahelyemen is emberek között vagyok, és nem csak a munkatársaim között, hanem rengeteg idegen ember között is.

Egyedül bulizni nem szeretek, ki nem állhatom ezeket a szórakozóhelyeket (Rio és társai...).

Viszont egyetlenegy alkalmat leszámítva (ami a munkahelyemen volt) soha nem kezdeményezett senki, hiába mozdulok ki. Oké, nem vagyok világszépe, az tény. De vékony vagyok, adok magamra, igényes vagyok, és igyekszem mindig csinosan öltözködni.

Mondom, szeretek szingli lenni, tehát nem görcsölök rá, meg abszolút nem társkeresési szándékkal mászkálgatok mindenfelé, csak elgondolkodtam, hogy valóban az a két lehetőségem lenne a jövőben, hogy vagy elmegyek egy buliba, ahol könnyű ismerkedni (más kérdés, hogy nem kapcsolati céllal), vagy maradtak a társkereső appok és oldalak?



2019. aug. 24. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért sem kezdeményezett senki, mert ahogyan írtad: most amúgy sem akarsz kapcsolatot. Ha ez tényleg így van, és nem csak önigazolás, akkor ez látszik rajtad, érezzük mi férfiak, és emiatt nyilván nem teperünk, ha tudjuk, teljesen felesleges.


A kérdésre a válasz az én tapasztalataim alapján az, hogy a legjobb kapcsolatok olyan helyzetekből születnek, amikor valakivel teljesen más apropó kapcsán ismerkedik meg az ember. Közös hobbi, barátok barátai/rokonai, stb. Így van idő és lehetőség arra, hogy egy alap szimpátia tét nélkül kialakuljon, sokkal kevésbé feszengős a dolog, mint ha ismeretlenül, mondjuk egy netes oldal közvetítésével direkt rögtön randi keretein belül találkoztok.

2019. aug. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. aug. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Ha nemakarsz kapcsolatot akk sem buliban sem sehol nem fogod értékelni a közeledést. Jelen esetben te semmi másra nem vágysz mint egópolirozásra. A kezdeményezéseknek annyi értelme lenne h utána ellehet mesélni a haveroknak h ma is bepróbálkozott pár nyomorult de te nagyvonalúan nemet mondtál, meg nem akarta megérteni a nemet és stb nagyongáz.

A leirtak alapján ha akarnál kapcsolatot akk sem közelednék feléd, eléggé visszataszitóan irsz ahhoz h bármilyen közeledési vágyat megszüntess.

2019. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1: Köszi az értelmes választ, igazad van.


#2: 21 vagyok.


#3: Úristen... Nem leírtam, hogy MOST nem akarok semmit, de előregondolkozom, hogy MAJD HA szeretnék, akkor mit csináljak? Te vagy a visszataszító, még szöveget értelmezni sem tudsz. Soha nem beszéltem és nem is beszélnék úgy senkiről, ahogyan írtad... Nem hobbim megalázni másokat azért, hogy az "egómnak" (ami nincs) jó legyen...

2019. aug. 24. 14:19
 5/6 Nem a nevem válasza:
100%
Szerintem ezekkel nem jársz rossz úton. Valószínűleg majd érződni fog rajtad, hogy nyitott vagy a férfiak irányába és ezek mellett a tevékenységek mellett biztos lesznek visszajelzések. :)
2019. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Egyet elárulok, hogy lehet most elvagy szingliként optimistán mert vannak barátaid és barátnőid de tíz év gyorsan elszáll és így majd arra döbbensz hogy mindenki elfogyott körülötted és akkora magány lesz úrrá rajtad amit elképzelni sem tudsz. Szóval nézhetsz ki akármilyen jól, lehetsz gazdag akkor is csak a maradék söpredékkel kell majd hogy beérjed.
2019. aug. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!