Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi gyönyörű lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi gyönyörű lány tinderen? Úgy értem, hogyhogy "rászorulnak" az online társkeresésre?

Figyelt kérdés
Sokszor tényleg leesik az állam, hogy milyen szépségek vannak fent. Tényleg szeretném megérteni, miért van ez, mert tudom, hogy az ilyen lányok naponta több leszólítást is kapnak, akárhol fordulnak meg. Én, ha ilyen helyzetben lennék, biztos nem mennék fel tinderre. Ők miért teszik?
2019. aug. 25. 12:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
90%kamuprofil, 9%- egófényező nő, a maradék 1% a normális.
2019. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

9: honnan tudod, hogy nem jönne be? Ha nem jönne be, nem mosolyognék rá és szemeznék vele. Ha esélyt sem adsz magadnak, hogy bejöjj egy nőnek, akkor tényleg 0 az esélye annak, hogy összejöjj vele. És ha te is, meg még jó sok férfi ezt gondolja, hogy "nem szólítom le, annak ellenére, hogy egymással szemeztünk", hanem tovább mennek, akkor itt is a válasz, hogy miért nem offline ismerkednek a nők.

És tényleg nem minden nő hiszi magáról, hogy bombázó, én sem hiszem azt, sőt, évek komoly munkája kellett, hogy elhiggyem, lehet rajtam valamit szeretni, tetszhetek én is valakinek, illetve hogy merjek kicsit nyitni az emberek felé, és szemezzek és mosolyogjak, ha esetleg megtetszik valaki. Barátnői körömben mindenkit szebbnek látok, mint magamat, én inkább átlagos alattinak mondanám magam.

2019. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

8: azt elfelejtettem: egy próbálkozás nem próbálkozás. Egyrészt nem úgy kell odamenni, hogy mindenképp csajozni akarsz, hanem "csak úgy". Másrészt, ha nem jöttél be neki, majd bejössz másnak, nem tetszhetünk mindenkinek. Harmadrészt, elég gáz, ha egy elutasítás után feladod... nekem is rengeteg volt nőként, pont a héten volt egy, egy barát utasított vissza. Pedig nem egy adoniszról van szó, sőt!

Ha így gondolkodsz, hogy első kudarc után feladod (egy olyan embertől, akit még csak nem is ismersz, tehát vadidegen véleményére adtál)... Tudod, h mennyiszer estél el, mielőtt jártál? Ha az első után feladtad volna, most nem járkálhatnál az utcán, vagy a lakásban.

Te döntöd el, hogy melyik a rosszabb: bevállalni egy esetleges elutasítást egy idegentől, vagy egyedül maradni.

2019. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Bocs, 8 én voltam... 😁 9-nek szántam.
2019. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%

1. a legtöbb kamu

2. kell a reklám

3. unalom miatt

4. növelni az egot

2019. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14: Nyilván nem az első elutasításom volt. Előtte barátok, egyetemi kartársak, online emberek, közös ismerősök stb. Azt mondtam, hogy buszmegállóban volt egy. Meg sok másképp. De nem is szemeztek, az , hogy rámnéz, esetleg elmosolyodik... én is ránézek sokmindenkire, hogy ne menjek neki. Vagy lehet azért mosolygott mert épp fogkrémes maradt a szám. Sajnos 32 évem alatt soha nem éreztem vagy láttam, hogy bárkinek is tetszenék. Barátilag persze igen, de ha bepróbálkoztam, akár több éves ismeretség után is... kosár és elutasítás a vége.
2019. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Online pedig soha senki nem likeol vissza vagy ír vissza ha írnék. (#16 voltam)
2019. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy szerintem is nagyon sok a kamuprofil, amit feltehetőleg a szolgáltató tesz fel üzleti okból.

Mi meg bekapjuk a csalit és előfizetünk

2021. dec. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!