Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet beszélgetést kezdeményezni egy idegen nővel?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha csak úgy ül vagy ülnek valahol.
2019. aug. 26. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Nekem eddig olyan volt:

-vasutallomsson mellem ült. Finoman kesvesen kerdezte hova megyek miert vagyok a varosban. A cukifej megkinalt füvel is.miattam nem ment el a vonataval hogy inkabb megvarja a kövit es addig is velem marad. Aranyos volt igazabol

-masik kocsival követett, végig mellettem, ha nem tudott tovabb jönni mert nem volt autout, ment egy kört es kesöbb megint mellettem jött vicces volt komolyan mint kb a klippekben mikor a csavo enekel es megy a csaj utan :D. Ezzel szorakozott mig pont nem parkolo mellett haladtam ahova leallt gyorsan es elindult felem :)bevàrtam. Beszelgettünk. Habar nem is szuzuki volt egy 40 éves tatäval eppen

-volt aki szembejött az utcan. Aztan elinteztem a dolgaim, ö is, a varos ket ellentetes oldalan(ö A iranyba halast ugye en meg B-be)szoval elinteztem amit akartam kb 1 or es elindultam vissza, erre megint azon az uton ismet szembejött ugyanaz a srac. El is röhögte magàt es azt mondta ha harmadjara is összefutunk akkor beszelünk!:D

2019. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Elsö vagyok

Szoval hasonlo volt a szitu azzal aki kocsival követett mint az alabbi klipben. Csak epp nem mindig autout mellett mentem es köröznie is kellett ilyenek miatt es a vége ugye nem az lett ami a klipben hanem szobàlltam vele:


[link]

2019. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Okulásként írom, mert én egy ilyen szitut elb×tam:

Vasútállomás, kéregető mindenkit környékez. Velem végzett. Felfigyeltem egy szép nőre, időszakosan figyeltem, ő is felfigyelt rám, összeért a pillantásunk. Ment hozzá a kéregető, figyeltem, kér tőle is manit, néz felém a nő, erre öntudatlanul egy "NEM"-et intek a fejemmel, a szám pedig a szót képezi. Elmegy a kéregető tőle.

A nő nemsokára indul a vonatához, elmegy mellettem, és kérdi, hogy máskor is itt vagyok? Erre elkezdek makogni valamit, majd elváltunk.

2019. aug. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
*nem jo klippet linkeltem
2019. aug. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először fel kell venni a szemkontaktust, vagy/és valami semleges témában szóba lehet elegyedni. A többi meg kialakul, vagy nem. Nem kell ezen parázni:)
2019. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!