Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes társkeresőzni?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok fent egy netes társkeresőn, közben volt 3 értelmes jelölt, de azokból nem lett hosszú kapcsolat, kb. csak rövidebb affér.

A többi 20-30 ember, akivel még ismerkedtem, na velük nem lehetett értelmesen beszélgetni sem.

Szeretnék egy társat, egy hosszú kapcsolatot. Máshol is ismerkednék, de most alig fér bele az életembe, hogy ide-oda eljárkáljak pluszban. (Ez kb. 2-3 hónap múlva meg fog változni, de addig hajtás van ezerrel.)

24/l

Egyébként nektek van pozitív tapasztalat netről?


2019. aug. 26. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Nope, nincs.
2019. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Gratulálok, elérted a "hozzászokott" jelzőt...

Gondolom feltünt már, hogy mindig ugyan azok az arcok, szövegek, néha eltünnek majd megjelennek új névvel...

Rosszabb mint a kábítószer.

Üdv a klubban.

Egy leszokott.

2019. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Volt egy fél éves kapcsolatom társkeresőről, meg van egy srác, aki az egyik legjobb barátom lett, pedig ott ismertem meg. De nemrég voltam egy esküvőn, ahol a pár Tinderen ismerkedett meg. Szóval semmi sem kizárt, szerintem kb annyi esély van így normális párt találni, mint máshogy.
2019. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha 1,5 év után semmi érdemleges, akkor hagyd a fenébe. Én is ennyi idő után töröltem. Ahogy előttem írták, mindig ugyanazok az arcok, ugyanazok a szövegek, eltűnik hónapokra, aztán újra ír, csetelés semmitmondó témákról hetekig, találkozót összehozni nem lehet... Ehhez is szerencse kell. De aki onnan talált párt, annak pár nap vagy hét alatt történt, egy se volt fent évekig.
2019. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Fent vagyok én is, de sok értelme nincs !

Több ezer egyforma, kitöltetlen adatlap, ahol írnak valamit, ott elvárások az egekben, másfelől amit nyújtani tudnak, az meg sem közelíti a saját elvárásaikat, ahogy írtátok is, van 1-2 kivétel, de a többség valóban visszaesőnek tűnik :D :D !

2019. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Na igen, én is mindig lejövök arra az 1-2 honapra, amikor alakul valakivel kapcsolat, de azokból, mint már mondtam, sosem lett kapcsolat, így visszamentem társkeresőre.

Valahogy ezek mindig arra elegek, hogy picit megkedveljük egymást, lesz pár együtt töltött kellemes randi, éjszaka, aztán meg rájövünk, hogy igazából ég és föld, teljesen különbözünk és hagyjuk inkàbb egymást.

Szóval akad ott normáls ember azért, csak hosszabb kapcsolatot nem találtam.

2019. aug. 26. 16:08
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem soha nem jött be.Csak kalandot kerestek a srácok.
2019. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Hidd el férfiként még lehetetlenebb az online társkeresés.. Konkrétan nem ír neked vissza senki se :D A nagy számok törvénye folytán előbb-utóbb lesz úgyis valaki, akivel egy hullámhosszon vagytok. Csak legyél türelemmel.
2019. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Igen, nekem pozitív az online társkeresési mérlegem, 5 éves kapcsolat lett belőle. De fontos, hogy nem társkeresőn indult és nem is párkapcsolat miatt. Csak beszélgettünk, megismertük egymást, majd így alakult.
2019. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem társkeresős a mostani kapcsolatom, ráadásul úgy indult az egész, hogy csak szexelni fogunk. 4 éve vagyunk együtt.
2019. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!