Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy 35 éves egyedülálló férfi nem tesz azért, hogy barátnője legyen?

Figyelt kérdés

Az biztos,hogy nem meleg. Nem elvált, nincs gyereke.

Ha elmegy szórakozni megnézi a nőket, de egy lépést sem tenne az irányukba, leszólítani nem is szokta őket.

Külsőre ápolt, rendezett anyagi körülmények között él. Kb. 10 éve volt egy hosszabb kapcsolata, ott közös megegyezéssel szakítottak, azóta volt egy egyéjszakása és ennyi.

Látszik rajta,hogy rosszul telnek a napjai barátnő nélkül. Mégis miért nem tesz vajon érte?

Nem mertem még megkérdezni tőle, de ti voltatok már ilyen helyzetben? Ismertek ilyen embert?



2019. aug. 26. 21:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Lehet titkon mégis meleg, csak nem köti az orrodra. De legjobb lenne őt megkérdezni :D
2019. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%

Kb mint rajat kivül több ezer férfi .

Mert érzelmileg tönkre tették a nők.

Vagy mert meleg és nem tudsz róla.

Vagy mert egy csomó alkalmia van csak nem tudsz róla.

2019. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Megjött az esze.
2019. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
81%

Undorító, hogy ha egy 30-as férfi egyedülálló évek óta, visszahúzódó, csendes személyiség, s nem törtet a nőkért mind a négy végtagjával, rögtön megbillogozzák azzal, hogy homokos.

Na pont ezért nincs szükségem egyetlen előítéletes tetű görény lotyóra nekem sem.

2019. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Es lehet, hogy csak te latod ugy, hogy rosszul telnek a napjai no nelkul.

Nem mindenkinek az az eletcelja, hogy kapcsolatban legyen. Es igen, attol, hogy te nem latod alkalmi kapcsolatokkal, az nem azt jelenti, hogy nincs is neki.

2019. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Fiadról vagy a testvéredről van szó?
2019. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%

#4

Ha én nőként lennék évekig szingli, akkor meg arra gondolnának, hogy nem kellek senkinek, vagy leszbi vagyok. Holott lehet csak így érzem jól magam. Az emberek már csak ilyenek.

2019. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat. Minden ember életvezetésének vezérfonala a felhalmozott tapasztalatok mögött rejlik. A tapasztalatok alakítják a hitrendszert. Azok pedig a koordinálják a vágyakat, cselekvéseket, en bloc a viselkedést.

Én több 40 feletti pasit ismerek, aki a háta közepére kívánja a párkapcsolatosdit. De még csak a szexkapcsolat sem pálya nekik.

2019. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert miért kéne kapcsolatban lenni állandóan? Ez csak a fogyasztói társadalom irreális elképzelése, hogy egy embernek mindig kapcsolatban kell lennie. Születéskor is egyedül voltál, meghalni is egyedül fogsz. Ok, hogy társas lények vagyunk, de ennek egyfajta félreértelmezése a párkapcsolati aspektus. Úgy értem az, hogy társas lények vagyunk, nem feltétlen kapcsolati téren kell érteni, hanem szociális mikrokörnyezetre.

Másrészről nagyon is tudatos az a férfi, aki nem hajtja a nőket, nem a farka után megy csak azért, hogy mindig kéznél legyen valaki, akivel lehet, hogy egy kalap xar a kapcsolatuk. Rengeteg társ- és kapcsolatfüggő embert ismerek. Köszi, nem kérek ilyen az ilyen kapcsolatokból. 🙂

2019. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
44%
Alkalmi dgas biztos van neki rendesen, pláne férfiként. Vagy prostizni jár. Alap szociális, társas készségek sincsenek meg, aztán egyszerűbb neki egyéjszakásra hajtani vagy fizetni a szexért. És ez teljesen független attól, hogy milyen körülmények között él vagy hány diplomája van.
2019. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!