Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ennyire nem számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire nem számít a nő munkája és családi helyzete hogy milyen ember valójában?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy csinos, karrierista, sminkes nővel. A nő akar engem, mindig keres stb. Pedig nem gondoltam volna hogy ilyen nő akar valamit tőlem. Aztán szintén interneten ismerkedtem egy másik nővel aki tök átlagos semmi smink, gyógypedagógus és egy autista fiát egyedül neveli. Jól beszélgetünk de képküldés után nem válaszolt nem írt stb.

Azt gondolnám hogy elfogadóbb a munkája és helyzete miatt de úgy néz ki nem, illetve korrektebb és annyit írt volna hogy bocsi de nem.


2019. aug. 27. 08:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Extrém példat hoztál fel mert a valóságot nem reprezentálja .

De egyiknek bejöttel a másiknak nem.

Persze akinek nem jöttél be annak nem is baj. Sőt , nagyon nem baj

2019. aug. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1. Miért a valóság mit mond?
2019. aug. 27. 08:07
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Szóval neki legyen bárki jó, mert keveset keres és egyedül neveli a gyereket. Aha. Válaszd inkább a sminkes nőt, mindenki jobban jár.
2019. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Honnan szeditek, hogy ha valakinek ez vagy az a munkája, akkor összejön olyannal, aki nem tetszik neki? Mondjuk valamit írhatott volna.
2019. aug. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Lényeget nem értitek úgy látom, korrektség ami nektek kínai. Ok nem jövök be neki de legalább egy korrekt nemet vár az ember a másiktól.....
2019. aug. 27. 08:35
 6/24 anonim ***** válasza:
16%

Az a helyzet, hogy teljesen jól látod a mai helyzetet.

Gyerekeimen látom, hogy a szemüveges, 80+-os kislány szét csalta a fiamat, míg egy csodaszép csaj szeretettel öleli és foglalkozik vele.

Érdekes felállás, azért van mert a mai gyors numera világában ezeket a bűn ronda nőket is megdugják...

2019. aug. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

Miert lenne elfogadobb a masik?

Pont hogy neki vannak magasabb elvarasai.

Egy anya màr azt is nezi megbizhato e az illetö, elfogadja e a gyereke, komoly vagy luzer e az illetö, mig aki "szabadabb" nem feltétlenül nézi ezeket a dolgokat ill a ferfi mögé hogy milyen ember valojaban

2019. aug. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Fogalmad nincs az emberekről. Neked meg az a kínai. Nehéz megérteni, hogy az egyik ember vonzódik hozzád, a másik meg nem, és ennek nem az anyagi dolgokhoz van köze. Amilyen a stílusod itt is, nem csodálom, hogy inkább nem írt semmit. Majd írna nemet, aztán küldenéd a szidalmakat.
2019. aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

Autista gyerek mellett az is lehet, hogy ideje nem volt válaszolni. Az is, hogy részéről csak beszélgetésre van igény, se ideje se energiàja randizni és kapcsolatot kezdeni.

Az is lehet, hogy egy karrierista nő csak pár alkalommal elszórakozik veled, aztán dob. A másik pedig komolyat keres, de erre nem lát benned potenciált.

Az is lehet, hogy te érted félre a beszélgetések célját.

Arra is esélyed van, hogy egyik vagy mindkettő nem nő, hanem pasi. Vagy csak nem az, akinek kiadja magát online.

2019. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Mennyi ido telt el az elso leveltol a kepkuldesig?

En mindig is azt gondoltam, hogy amikor online ismerkedik az ember, addig amig nem jutnak el egy igazi randiig addig nem tartozom senkinek semmilyen valasszal.


Ez szamomra olyan, mintha talalkoznek egy idegennel a vonaton, elbeszelgetunk egy orat, aztan ha osszefutok vele megegyszer, akkor szamonkeri rajtam, hogy miert nem kerestem.


Igazabol meg egy elso randi is ilyen szamit, hiszen manapsag mar nem azert randizik az ember, mert tenyleg kedveli a masikat es szeretne vele tobb idot tolteni, az emberek azert randiznak, hogy lassak, hogy van-e ott valami.

Ha nincs, akkor nincs.


Te lehet, hogy ugy gondolod, hogy "jar" neked egy valasz, de nem.

Csak azert mert jol elbeszelgetesz valakivel, az nem jogosit fel semmire.


Es a kerdesed elegge felszines gondolkodasmodra vall amugy. Bocsi.

2019. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!