Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy érzékeny, jószívű férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érzékeny, jószívű férfinek lehet esélye és lehet férfias a nők szemében?

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny vagyok, mindig is az voltam. Külsőre keménynek, érzéketlennek gondolnak valamiért. Olyan vagyok, hogyha a híradóban látok egy megkínzott állatot vagy beteg gyereket kicsordul a könnyem is és megvisel a dolog. Ez ilyen családi dolog nálunk anyai ágon. Nagymamám hospiceban önkénteskedik a nyugdíjas évei alatt, de előtte is segített másokon, Anyukám dagantos gyermekeket segítő alapítványnál önkéntes, én egy állatmenhelyen vagyok szabadidőmben. Valami menő, érzelemmentes, külsőségekre fókuszáló embernek hisznek mert szép, mindig gondosan letakarított autóm van (hobbim az autóápolás), szép lakásom van és nagyon adok az öltözködésre, higiéniára! Viszont a “menő” külsőségek nem érdekelnek, nem voltam még fesztiválokon, nem járok bulikba, nem teszem fel magam a social oldalakra, stb. Hobbim a természetjárás, kirándulás is, egy ilyen unalmasabb emberke vagyok.

Az hogy szociálisan érzékeny vagyok az gyengeségnek és kínosnak hathat egy nő előtt? Pl volt hogy láttam egy szimpatikus korombeli hajléktalant és annyira a fejemben volt, hogy az ágyból kikelve elmentem éjszaka és vittem neki egy takarót, élelmiszercsomagot, forró kávét, cigit és egy kis pénzt. Ettől éreztem magam jól, amúgy lelkiismeretfurdalásom lett volna. A menhelyen is rendszeresen megsiratom a hozzám közel álló elhunyt állatokat.

Sokan mondják hogy lelki gyenge vagyok és furcsa, de nálunk mindenki ilyen a családban. Sajnos a randi sem jön össze, mert mindig mást várnak a nők mint amit kapnak. Egy keményfiút képzelnek és egy művészlelkű férfit kapnak.


2019. aug. 27. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen.Nem mindenki a keményfiúkat szereti,csak meg kell találni a megfelelőt..A tesóm is ilyen,de van barátnője.
2019. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Egy nőnek FÉRFI kell, nem bőgőmasina. Egy esetben működhet így is, ha van pénzed ;)
2019. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Ha kiegyensulyozod az erzekeny oldaladat a "ferfias" oldallal, akkor persze.

Bar oszinten szolva nekem ez egy kicsit tul sok lenne, amit leirtal. Es tul keves, ha nem jarsz koncertekre stb, de ez csak az en egyeni velemenyem, mert az elozenes koncertek az egyik hobbim.


Amugy tudsz hatarozott lenni? El tudod donteni, hogy mit akarsz? Tudsz "vezetni"? Magabiztos vagy?

Kepes vagy arra, hogy ne "nyald" a nok feneket? Amin olyanokat ertek, hogy ne menj bele minden szeszelyebe a csajnak?

Pl randi- javasolsz valami programot, vagy rahagyod a csajra? hogy konkret peldat hozzak fel.


Ha ezekre igen a valasz, akkor nincs gond veled.

2019. aug. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem igazán, legfeljebb akkor, ha szívdöglesztően nézel ki.
2019. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Van esélyed persze, de nem biztos, hogy jól jársz ilyen nővel.

Egy nőismerős ilyen, kifejezetten a kis cuki, visszahúzódó, elanyátlanodott palikra bukik, ha meg egy "macsóval" kerül egy légtérbe, kiváltja belőle az állatot, és agresszíveskedik vele. Vagyis valahol nagyon fordítva ül a lovon.

Én is ha meglátom ezt az ismerőst, már feláll a szőr a hátamon, próbálom kerülni a vele való kommunikációt.

2019. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Ennek mi köze a művészethez?

Egyébként nekem ez nem jön be. Más férfiak is segítenek, adományoznak, mégsem bőgnek.

2019. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
A (mai) nők ösztönösen gyűlölik a jószívű, normális férfiakat. Nem vetted még észre, hogy mindig a bunkó parasztok viszik őket ágyba? :)
2019. aug. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Mondhat bárki bármit. Egy nőnek kell a biztonságérzet és az, hogy fel tudjon nézni a férfira (na nem csak azért mert magasabb nála), ez persze nem jelenti azt, hogy bizonyos esetekben könnyezzen egy pasi.
2019. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy bármit el tudok intézni, nem kell fogni a kezemet. Bármi baja van a körülöttem lévőknek, azonnal találok megoldást, nem szoktam pánikba esni vagy másra várni. A lakás körüli dolgokat is el tudom intézni, megszerelni amit kell.
2019. aug. 27. 09:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem amit leírtál, azzal nincs semmi baj, ha ez fontos neked, ismerkedj olyannal nőkkel, akik hasonlóan érzékenyek szociálisan, és/vagy szeretnek kirándulni - gondolom, ahová jársz segíteni pont ilyenek akadnak. Vagy csatlakozhatsz valami kirándulócsoporthoz is. Valami más hendikeped biztos nincs? Ha sokszor vagy negatív, rossz kedvű, pláne "nyafka" önsajnáltató, vagy valami furcsa van a külsődön, beszédstílusodban, az sokat nyom a latban akkor is, ha egyébként szimpatikus vagy. Az esélyt meg akkor tudod leginkább megadni magadnak, de minél többféle, nem főleg ugyanazokból álló csoportba jársz, ahol van lehetőség rá, hogy megismerjenek.
2019. aug. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!