Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem férfias viselkedés ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem férfias viselkedés ha egy férfinek magasak az igényei és inkább van egyedül hosszabb ideig minthogy leadná igényeit?

Figyelt kérdés
2017. szept. 26. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem meg épp hogy férfias. Egy igazi férfi nem csajozik, az igazi férfi a NAGY Ő-re vár. Ez a Férfiasság, nem pedig az, hogy hetente új lánnyal van együtt.


Lány voltam és 22 éves.

2017. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ mik azok a "magasabb igények".
2017. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

Férfiasság kontra nagy igények.

Annyi köze van mint a szelepfedéltömítésnek a bányászati marófejhez

2017. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem sincs sok koze egymashoz. Mindenesetre az tuti, hogy nem ferfias viselkedes aki minden heten masba dugja, aki epp akad abba.
2017. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Pont, hogy férfias, ha nem húzogat minden héten mást csak azért, mert épp az jutott, hanem értelmes, normális párkapcsolatot szeretne..
2017. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Az én barátom ugyanezt csinálta. 23éves koráig várt és én voltam neki az első. Nekem is nagyon tetszett ez a felfogás amig elő nem jöttek a hátrányai. Érzelmileg bezárkózott,annyi időt volt egyedül hogy elfelejtette mi az a törődés másokkal,egy önközpontú ember lett belőle...
2017. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó dolog ez, én is így vagyok ezzel. Csak egy az én nagy aggodalmam és az az, hogy sosem lesz szerencsém és úgy halok majd meg 20-30 év múlva, hogy sosem voltam szerelmes, sosem éltem nemi életet és (ha anyám addigra halott lesz), akkor úgy kell majd rámrúgni a mumifikálódott holttestemre az ajtót mikor feltűnik pár embernek az, hogy régóta nem fizetem a (lakás esetén) közös költséget (családi ház esetén gyanúsan nincs nyírva a fű).


Pedig nem leszek akkor csak max 65.

2017. szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem ez sokkal férfiasabb, mint az a vergődés és nőről nőre szállingózás, amit újabban egyre többet csinálnak. Engem nagyon taszít, ha valaki nem hű az elveihez, és nincs benne tartás, és ez nem csak a nőkre vonatkozik, hanem a férfiakra is. Szeretem azt látni, hogy valaki kitűz maga elé valamit, és aszerint él, következetesen. És nincsenek ilyen kilengések meg labilitás, hogy "szarok az egészbe, jó lesz nekem ő is, feladom".


Én is így élek. Ha nincs az, amit szeretnék egy kapcsolatban (és rendelkezem akkora önismerettel, hogy a realitás talaján maradjak elvárás szempontból), akkor nekem az a kapcsolat nem kell. Valami vagy olyan, amilyennek én gondolom (nagy vonalakban), vagy inkább ne legyen. Tudom, mi tesz boldoggá, és mi nélkül nem tudnék megmaradni a másik mellett. Ne köpd magad szembe szerintem.:)


Sokan fognak itt rinyálni, hogy "Jaj, egyedül maradsz öreg fejjel, és akkor majd elszégyellheted magad!", de ez nem így van. Te elképzelsz valamilyennek egy kapcsolatot, egy nőt magad mellé. Neked az a nő kell, vagy hozzá hasonló, és egy olyan párkapcsolat, amiben megvalósulhatnak azok a dolgok, amiket szeretnél. És nem a kapcsolati státuszod megváltozása. Remélem, így érthető, amit mondani szeretnék.:) Hülyeségnek tartom megalkuvónak lenni. Ez nem valami, amire egy egészséges embernek minden áron szüksége van. Ez valami, ami biztosítja, hogy teljesüljenek azok a dolgok, amire egy egészséges embernek szüksége van (hogy ez, mi, az egyénfüggő). Attól, hogy lesz egy random kapcsolatod, nem biztos, hogy ez teljesül. Nem a kapcsolatot kell hajkurászni, hanem azt, aki valóra tudja váltani az elképzeléseidet veled együtt, és beleillik az életedbe.:)

N

2017. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
1 de megy a rinya, ha 25 évesen szűz
2017. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
Visszataszító, nem potenciális, ráadásul felsőbbrendűnek is érzi magát...ááááá
2017. szept. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!