Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan veszitek észre nőként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszitek észre nőként, hogy ismerkedés elején tartalékba tett titeket a férfi és hogyan kezelitek ezt?

Figyelt kérdés

Azért, mert pl. nem tetszettek neki, "túl okosak" vagytok számára vagy nagyon is szerettek dolgozni vagy bármi apróság miatt. Nagyon sok férfi ezt nem mondja el őszintén, csak apró jelekből lehet észrevenni.

Előre is köszönöm a válaszokat :*.



2019. aug. 27. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem ezek. Szimplán az, hogy kevesebbet keres, mint korábban, kevésbé érdeklődő, vagy érdeklődő, de sokkal több idō tellik el 2 megkeresés között, mint az elején.
2019. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érzi az ember, ha nem kap annyi figyelmet, amennyit ismerkedési szakaszban szokás.
2019. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet érezni, igen. Hogy kezeld? Lapát.
2019. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem teljesen mindegy az ok, nincs amiért megmagyaráznom ezt, hogy miért nem érdeklōdik egy férfi. Nem is fogom számon kérni tōle.

Jómagam sem szeretem, ha elvárják, hogy magyarázkodjak, hogy mi okból nem érdekel az adott fèrfi. Minek?


Tartalékba csak azt lehet tenni, aki hagyja ezt. Számomra ez azt jelenti, hogy kedvelem, de nem érdeklōdöm annyira valaki iránt, de néha-néha eszembejut s megkeresem, amikor nagyon magànyosnak èrzem magam. Abban az esetben, ha az illetō is ilyen szándèkból van velem, hogy ne érezze magát egyedül, akkor nem olyan rossz dolog, ha kölcsönös ez a fajta viszonyulás. Abban az esetben rossz, ha az egyik fél komolyra veszi a dolgot, kapcsolatot akar, míg a másiknak az egész nem sokat jelent.

2019. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ha valakinek nem tetszel, akkor nem tesz tartalékba. Inkább az kerül ide, aki tetszik, csak épp nem vagyok szerelmes belé, nem tudom komolyan venni ōt.


Egyáltalán nem nehéz észrevenni.. ha valaki komoly kapcsolatot akarna, akkor az úgy is bánik veled, rendszeresen érdeklōdik, figyel rád, stb. Aki nem így tesz, csak hébe-hóba eszébejutsz, azelōtt meg lesz@rt, attól nem sokat lehet várni. Igazából nem értem neked mi olyan kèrdéses ebben...

2019. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez annyira egyértelmű. Nem kezdek olyan férfival aki nem rak a dologba 110%-ot és nem érzem rajta, hogy odáig van értem. Nem vagyok a híve az ilyen langyos szar ismerkedéseknek ami "majd lesz valahogy". Vagy tegye oda magát maximálisan vagy nem egymást keressük.
2019. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!