Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van úgy, hogy aki engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van úgy, hogy aki engem akar annyira nem vonz, még fordítva meg én nem vagyok vonzó?

Figyelt kérdés

Pl. van 2 tök átlagos lány, akire azt mondom hogy mondjuk 10 es skálán 6 os lány mindkettő, ha csak így random látom őket az utcán.


De aki után én teperek azt jónak látom.

Akinél meg látom, hogy jó vagyok akkor az kicsit "megijeszt", hogy hoppá lehet hogy ő nem kell senkinek.

Pedig amúgy lehet hogy jól el lennék vele.


És olyan meg pláne nincs hogy kölcsönös érdeklődés. Vagy én nyomulok nagyon, vagy a csaj.

És ilyen szélsőségek, hogy pl a vonzónál, írok 5 sort aztán ő arra ír egy mondatot, a másiknál meg ha nem keresem keres is magától a lány.


Persze legjobb ilyen spontán, az életben de az meg ritka mint a filmekben vagy valami hirtelen összenézés szemkontaktus.

Csak sajnos a mai világban nagyon a netre van kihegyezve a dolog.


27 F



2019. aug. 27. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet :D
2019. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert látszólag túl nagy a választék. Mindenki látja, hogy a neten ott van több százezer társkereső lány, vagy fiú és talán tudat alatt is az következik ebből, hogy ha van akár valami kis probléma is, akkor majd könnyen talál mást abból a hatalmas kínálatból.

Írod hogy te is ilyen vagy, ez a pontozás is hülyeség, olyan, mintha kiegészítőnek kellene melléd valaki, lássák, hogy te mondjuk 9-es nővel vagy. Lehet, hogy még nincs szükséged párkapcsolatra.

2019. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te lépj szintet ! csak ez a megoldás.
2019. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert ha egyertelmu vonzalmat mutatsz azzal leerteleled magad (legalabb is sokan igy ertelelik). De lehet h csak izles kerdese es nincs szerencsed
2019. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!