Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csajozzak buliban? 20/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak buliban? 20/F

Figyelt kérdés
Eddig életemben egyszer voltam buliban és így nem nagyon tudom mi hogy megy ott, ebben kérném a segítségeteket. szolidabban vagy rámenősebben éri meg? + elfogadok bármilyen ötletet, tanácsot, előre is köszi

2019. aug. 27. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy van-e kiszemelted vagy csak úgy akarsz-e csajozni, de mindenképp akkor próbáld elkapni a lányt,amikor egyedül van vagy ha mások nem figyelnek. Úgy könnyebb. Vedd szolidra,szinte ne is érezze,hogy te flörtölsz vele,inkább ismerkedj. Mosolyogj sokat és próbáld lazára venni az egészet,sőt lehetsz egy kicsit sejtelmes is. A lényeg,hogy semmiképp ne nyomulj és ha látod egy kicsit is a jeleit, hogy kényelmetlenül érzi magát a csaj, akkor inkább hagyd. 19/L
2019. aug. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh értem, ez jól hangzik, amúgy nincsen kiszemelt, csak úgy random aki majd megtetszik vagy ilyesmire gondoltam, és ezekkel a rámenős betáncolásokkal mizu? múltkor láttam hogy egy gyerek random betáncolt több csaj közé, és próbálkozott sorba, de szerintem elég rámenősen
2019. aug. 28. 00:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Húú,ne a betáncolást hanyagold. Az a legrosszabb és legkínosabb. Inkább hívd meg őket egy italra, azt általában elfogadják és azt utána lehet velük beszélgetni.
2019. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne görcsölj rá, vedd lazán a dolgot, ne érezd kényszernek, hogy “ebbe a buliba mindenképpen kell valakit szereznem” mert annál rosszabb lesz. Ha megtetszik valaki, kezet nyújtasz, bemutatkozol és elkezdesz valamiről beszélgetni vele, például hogy kivel jött, jól szórakozik-e stb.
2019. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!