Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csajozzak egy buliban?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak egy buliban? Ha nem komoly kapcsolatot akarok, csak egy kis kavarást, vagy ha esetleg komolyat akkor azt is hogyan kellene? 16/f

Figyelt kérdés
Buliban még nem csajoztam, és mindig látom ahogy a csajok seggét fogják, vagy csak ölelik a csajt, pedig megtehetném, mert 1 éve edzek, és szerintem jól nézek ki, adok magamra.

2016. júl. 1. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Odamész hozzájuk, elkezdesz hozzájuk simulva táncolni, majd látod, hogy vevőek-e többre, ha igen, akkor fogdosod, lesmárolod, aztán mentek és lerendezitek egymást. Ez manapság a fiatalok "násztánca". :D
2016. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1

Ennyi az egész, nem vágom a kérdező mit parázik.

Ha van egy füves cigid, akkor csapd ki előtte valamelyik csajnak, akiről tudod, hogy beadná a cuccot és máris megvan az alap szimpatizálás.

2016. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pillanatokban hányingerem van ettől a világtól.
2016. júl. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Baráti társasággal fiam ennnyiii! Onnan mar van tema van mirol beszelni nem vagy olyan zavarba.. Ha meg ugyadodika dolog.. Elvonultok és folytatjátok. Ennyi en is igy ertem el h buliba egesz este enyem volt egy bomba.. Jah es onnan indultam h legyen egy csaj akit vegre megdugok.. Asse érdekelt h nem szep 15/f
2016. júl. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!