Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek kifejezetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek kifejezetten vékony/szálkás férfiakkal?

Figyelt kérdés

A munkám során rengeteg férfit látok nap mint nap, meg nyilván az utcán is közlekedek, és elég kiábrándito számomra, hogy mennyi plottyedt/pocakos srácot /férfit látok.

Én heti 3x edzek, szóval számomra érthetetlen az olyan, amikor valaki ennyire elhagyja magát. Látványra sem túl szép, ráadásul ahogy idősebbek lesznek, ez valószínűleg csak egyre rosszabb lesz.


Azt nem várom el, hogy feltétlenül sportoljon a másik, de nagyon tetszik a vékony testalkat.


Ha esetleg valaki a konditermet irna, az kilove, mert otthon/a szabadban sportolok, és általában kora reggel, szóval így sajnos esélytelen, hogy véletlenül belefussak valakibe.


23N


2019. aug. 28. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én speciel vékony (~78Kg / 184cm) és szakállas vagyok, velem kávézóban, kutyasétáltatás közben, nyelvi beszélgetős körökben lehet találkozni, hogy ha ez segít.
2019. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Munkahely? Vagy akárhol, ahol épp találkozol eggyel. Hacsak nincs a közelben egy szingli vékony, szálkás férfiak klubja.
2019. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én vékony, szálkás férfiként pont azt vettem észre, hogy emberszámba se vesznek a hölgyek, mert nem vagyok kigyúrt hegyomlás, komolyan még a kövér férfiaknak is könnyebb, mint nekünk, de az istennek nem tudok hízni.
2019. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Grúziában ott a Szálkás Vili :)


De egészen közel jött, Ukrajnáig :D

2019. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kemoterápiás kezelésen.
2019. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Például itt. Dobok is egy üzenetet, hogy észrevedd, mekkora jó arc pasi vagyok. Valamint szerény.
2019. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!