Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem jelent gondot mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jelent gondot mostanában az ismerkedésben az automata fénykép filter? Úgy értem, hogy fotókon tök máshogy néz majd ki mindenki, mint az életben.

Figyelt kérdés

Jártatok már így?

Ha pl. portrét csinálok a mobilommal nem is hasonlítok magamra. Ufo nagy szemek, keskeny arc, toka, bőrhiba nélkül.



2019. aug. 29. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Én a jól beállított képekkel szívtam meg. A srácnak csak a fejéről volt fent kép. Teljesen aranyos, helyes arcú csávó, bejött. Kb annyit beszélgettünk ami az alap, szóval belsőre nem tudtam eldönteni hogy igazán tetszik-e. Megbeszéltünk egy talit, és olyan átb#szva még nem éreztem magam. Nem túlzok, nagyobb csöcse volt mint nekem. Azóta soha többet olyan pasival akinek csak arckép van fent...
2019. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
#1 nekem nincs nagy csöcsöm, írj nyugodtan xdd
2019. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért mindenkinek egyértelmű, hogy senki nem úgy néz ki mint a képeken. Nem hiszem, hogy bárki szentírásnak vesz egy szelfit. És ez azért mehet két irányba is, nem csak a konkrét kinézet számít. Simán lehet, hogy élőben a kisugárzása dob annyit a dolgon, hogy bár objektíven nézve rosszabbul néz ki mint a képeken de mégis baromira megtetszik. Ha meg valaki megfog akkor nem igazán fog érdekelni, hogy egy fokkal rosszabbul néz ki mint a profilképén.

Nálam általában ha valaki nem kifejezetten taszít kép alapján akkor nem szokott semmin változtatni ha látom élőben. Persze van olyan akit kb fel se ismerek mert annyival jobban vagy rosszabbul néz ki élőben. De nálam ez századrendű. Sok olyan embert is ismerek akik egyszerűen csak egyáltalán nem fotogének, nincs az az effekt ami megjavítja a képeiket, de élőben baromi jól néznek ki.

2019. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem társkeresőztem, de nálam kizáró ok lenne, ha egy férfi képe szerkesztve van.
2019. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mint az önéletrajz, szorozd meg mínusz tízzel. Xd
2019. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, már van filter arcvékonyításra, alakvékonyításra, fiatalításra... bár végül is, aki csalni akart, az eddig is képes volt megtanulni az előnyös szögeit meg a képszerkesztő programokat. Végtében semmit nem ér, mert élőben csak leégeted magad.
2019. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ilyenekre gondolok gondolok elsősorban: [link]
2019. aug. 29. 15:43
 8/10 anonim ***** válasza:

az ennyire elszúrt kép, mint a linken egyáltalán nem gond ismerkedésnél, mert ránézésre látszik rajta, hogy mesterséges. aki ez alapján csalódik, annál nem a képpel van a probléma...


még a leghitelesebb kép sem ugyan olyannak mutat, mint amilyen élőben vagy. egy randin mások a fények, a hangulat, stb. a képeket mindenki úgy válogatja össze hogy a legjobb arcát mutassa velük, általában nem is a legfrissebbek, hanem a legkedvezőbbek. ezt mindenképp bele kell kalkulálni. ha még csal is valki a képekkel, az már beszédes - de aki nagyon csak a külsőségekre megy, az is beszédes. az igazság úgyis csak élőben derül ki...

2019. aug. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is trükköztek az emberek a fotókkal. Alap, hogy mindenki a legjobb formáját akarja az ilyenen mutatni. Ezért érdemes videóchatelni is.

De az ilyen filterek meg valami iszonyat szánalmasak és nevetségesek. Nem akarom elhinni, hogy nem látják és mégis...

2019. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

#1: "Nem túlzok, nagyobb csöcse volt mint nekem."

Azt tudod, hogy ez mindig inkább a nőre nézve ciki?:)

---

Egyébként szerintem nem probléma. Nők és a hiúbb férfiak eddig is használták. Most legalább alapból javít valamennyit az automatikus filter és nem lesznek akkora különbségek. De a fényképek már rég elvesztették a hitelességüket, szóval azt jó tudni, hogy az csak a "reklám".

2019. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!