Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az aluljárókban található...

Az aluljárókban található fotóautomatákban milyen méretű képek készíthetők?

Figyelt kérdés

2017. aug. 23. 21:16
 1/5 anonim válasza:

nekem csak a pénzt nyelte be, de képet nem tudtam vele csinálni

elmentem egy fényképészhez, nem tudom vannak-e még ilyenek

2017. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
Többféle automata van, régen ezekben igazolványképek készültek (4x3 cm). Manapság már nincs igazolványképre szükség, így megjelentek a mókás kép készítő automaták vagy 10 évvel ezelőtt. Azok A4-es képet csinálnak választható effektekkel.
2017. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez így nem igaz, továbbra is van szükség igazolványképre bizonyos eljárásokban (pl nemzetközi jogosítvány, vízumügyintézés) és ezek az automaták a közepesen vicces fotókon kívül továbbra is alkalmasak igazolványképek készítésére.


Mindazonáltal a minőségük sokszor gyenge, emiatt én mindig olyan helyre megyek, ahol ember készíti a képet vagy egyszerűen magam készítek egyet és kinyomtattatom.

2017. aug. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És milyen méretű képeket készít ez az automata?
2017. aug. 24. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:

jó eséllyel mindegyik automata mást tud, ezért legbiztosabb, ha odamész az automatához és megnézed, hogy mit kínál. valószínűleg ráírták, vagy legalább egy telefonszámot webcímet találsz rajta, ahol utána tudsz járni.


mint azt más is írta, ezek az automaták nem túl megbízhatóak. abban sem, hogy nem csak a pénzed nyeli majd el és abban sem, hogy jó minőségű képet készít majd. ebben az esetben pedig nem nagyon van hol reklamálni, mert nincs ember, akivel beszélni tudnál. ezért ajánlották mősok is, hogy inkább menj el egy fotólaborba (pl. Westend alsó szintjén több is van), ahol egy élő ember készíti el a képeket, így ha valami nem stimmel, akkor rögtön meg tudjátok beszélni, reklamálhatsz, új képet csináltathatsz, stb.

2017. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!