Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a pasiról és a videóról?

Figyelt kérdés

Csajok véleménye is érdekel, szóval írjátok oda a kor/nem párost is.

https://www.youtube.com/watch?v=jEDAxj6X-pE

Mivel - senkinek ne legyen kétsége - a társkeresés megközelítéséből lényeges, hogy valaki férfias legyen ezért azt mondhatom, furcsa módon pár dolgot nem említett meg. Nem fejtem ki ezeket, hogy ne generáljak vitát (úgy is tudjátok mikre gondolok), de ti is kitalálhatjátok, hogy a 10 felsorolt dolgon kívül még mi az ami még fontos ahhoz, hogy valaki férfias legyen egy nő szemében. Véleményem szerint a videó közhelyes, a youtuber alany pedig egy kompromisszum kényszeres - akár szűz - kisfiúcska lenne, ha nem lenne híres és egzisztenciálisan stabil a videói által.


2019. aug. 29. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Mindjárt megnézem.


"a társkeresés megközelítéséből lényeges, hogy valaki férfias legyen"


Belsőre és külsőre is mást gondolnak férfiasnak az emberek, ez egy.


Az egyéni ízlés szerint pedig nem ugyanannnyira férfias férfi az ideálja az embereknek, ez kettő.


Én azokhoz a férfiakhoz vonzódom, akiket elsőre sokáig lánynak néztem.:)


N50

2019. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy mi az, hogy a videói által. Ezt úgy adod elő, mintha ezt ajándékba kapta, vagy neked nem lenne meg a lehetőséged hogy csináld.

Egyik sem igaz.

Magyarul azt mondod nem érezné magát sikeresnek, ha nem építette volna fel 0árol azt amit szeret és nem tudna megélni belőle?

Mindenkiről elmondható, ha a sikereit levonjuk, egy senki lenne xddd

Inkább szedd össze magad..


F31

2019. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Alapvetően igaza van. Kivétel a villanyszerelés. Gázhoz, áramhoz csak szakember nyúljon.
2019. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

"... ha nem lenne híres és egzisztenciálisan stabil a videói által."


És te miért nem vagy az?

Mindenki lúzer Jani lenne, ha semmit nem csinálna, csak a tökeit vakargatná.

2019. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

Na, megnéztem.

1. Kell a testmozgás, igen, legyen fürge, ruganyos, de nem kell muszkli.


Igen, legyen önellátó: tudjon gondoskodni magáról és az ingatlanáról. Ha meg nem, akkor szervezze/vegye meg ezt szolgáltatásként. Tehát:

2. Főzzön. Már csak költséghatékonyság miatt is. Nem mindegy, hogy 120 000 Ft-ért eszik egy hónapban vagy 45 000-ért.

3. Villanykörte. Alap. Ha meg nem, akkor jöjjön rá.:)

4. Magánügy.

5. Hát már alsóban kötelező egy nyelv, szóval nem is lehet máshogy elvégezni a 3. osztályt.

6. Magánügy. Mondjuk nekem ellenszenves a mazochizmus, nem szimpi, ha valaki olyan dolgokat csinál, amiket nem akar.

7. Igen, kb.

8. Ez egy bunkó gyerek. Kb. 4 évesen többet kell tudni az etikettről.

9. Undorodom a gombos ruhadaraboktól, az ingnyakkal és nyakkendővel rendelkezőknél pedig állandóan attól félek, hogy mindjárt megfulladnak.

10. ?

:)


Szerintem ebben semmi nem volt férfispecifikus, a nőknek is ugyanezt kell csinálniuk.

2019. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Mar a "jo reggelt mindenkinek"-nel leirta magat. Az az irritalo hang!!
2019. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudtam végignézni, nekem kínosak az ilyen videók, meg az erőltetett jópofiság. A szereléses résznél tekertem pont bele, de egy villanykörtét mindenkinek ki kell tudnia cserélni, azt meg hogy áramtalanítson max. egy 10 évesnek kell elmondani. Lehet azoknak is szól ez a videó?
2019. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy nőt hidegenhagy, meg tudod e javítani a porszívót. Veszel 30ezerért egy újat és kész, így vannak vele. Mármint férfiként ez húdenagydolog, hogy meg tudod javítani, de egy nőnek olyan ez, mintha a csaj újságolná milyen szép körmöt tud építeni. Igazából pont nem lényeges.
2019. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!