Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erröl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erröl a pasiról, vanvalakije?

Figyelt kérdés

Negyvenhét éves, nagy karriert futott be mint lélekbúvár, magánpraxissal , kulföldön , ahol en is lakom.

Megneztem , mert itt van ra lehetöseg , rakeresni a cimere es minden kijön, hanyan laknak a cimen stb .

Azt mondta h sose volt hazas, csak parszor majdnem , gyereke sincs, viszont baratkozik a tarskeresöröl, vannak baratai, stb .

Tenyleg igazat mond ,nem hazas

Szokott hivni olyankor órákat beszelunk, es biztat hogy en is hivjam de egyszer ketszer mikor smseztem nagyon kesöre valaszol , nehezen elerhetö.

Azt mondta hogy azt akarja hogy mindketten epitsuk a kapcsolatot en is keressem, de igy hogy csak masnap valaszol az sms ekre , nem fogok többet irni neki . Arra gondoltam esetleg ö a való vilagban élné meg a kapcsolatait , de ezek szerint lehet hogy arról van szó , hogy más is van a képben

Azt mondta hogy teljesen szingli es ö nem hazudik, nyilt kartyakkal jatszik . De akkor miert miutan beszelunk egesz szombat este , rögtön azutan az sms re mar nem valaszol . Pedig otthonról beszél

Vagy játszmázik, kiváncsi meddig megyek el? Vagy foglalt mégis mással?

Arra gondoltam hogy a szakmájából adódóan csak nem lehet egy utolsó hazug , mert a lélekkel dolgozik , de kitudja



2019. ápr. 28. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtad, lélekbúvár. Amit ajánlani tudok, hogy menj el hozzá, mert beteges szemlélet az, hogyha valaki nem válaszol egyből, akkor biztos van valakije. Nem tudom, hogy feltűnt e már, de az emberek egy részének van élete, szabadidős hobbija és nem lóg egész nap a telefonján. Én pl. rá sem nézek sokszor, ha megnézek egy filmet, elmegyek futni, kondiba vagy tanulok.
2019. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl olyan a munkám, hogy nyolc órából csak az ebédszünetemben van időm esetleg telefonon lógni, hiszen elmegyek mosdóba, eszek, elmosom magam után az éthordókat, iszok, cigizek, kezet mosok. Ő is dolgozik, a kuncsaftok adják egymás kezébe a kilincset.

Mondjuk nekem elég gyanús, hogy hangoztatja "én nyílt kártyákkal játszom" mivel ért a lélektanhoz, lehet ez csak valami beetetés részéről. Én még ismerkednék tovább.

2019. ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ismerd meg és kiderül. Mondjuk az fura, hogy 47 éves és még házas sem volt, gyereke nincs, a kapcsolatokat bárki behazudhatja, nem tudsz utánajárni. Lehet egész életében csak pörgette a nőket, és képtelen elköteleződni, és folyamatosan ismerkedik az aktuális "barátnő" mellett is, én például ismerek ilyen férfit.
2019. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 peca1000 ***** válasza:
96%

Felháborító, hogy esetleg mondjuk 23:00-7:00 között nem válaszol az SMS-edre!


Talán alszik? :)

2019. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondta hogy munkahelyen nem akar ismerkedni es nem keveri a dolgokat
2019. ápr. 28. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Telefon meg sms dolgot nem kellene erőltetni, nekem ment már rá kapcsolatom, hogy nem vagyok elérhető mindig.

sms-t sokszor észre sem veszem, kevesen írnak, a telefon sincs mindig nálam, órák múlva hívom vissza csak aki keresett.

Mit ne mondjak, nagyon rosszul esett a gyanúsítgatás, pedig ha vette volna a fáradságot, hogy megismerjen jobban, észre vehette volna, hogy nincs hozzám nőve a telefon. Másképp is alakulhatott volna..

2019. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Megkérdezném, hogy miért nem lett családja, felesége, gyereke. Ki tudja mi /ki elől menekült külföldre...? Azért csak vigyázz!, lehet csak ilyen megmondó ember, akik csajozási tippeket adnak (🤣) és valójában köze sincs a valódi pszichológiához.
2019. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért én fenntartásokkal kezelnék egy ennyi idősen szingli pasit...
2019. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!