Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem akar összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem akar összejönni kapcsolat egy lánnyal sem?

Figyelt kérdés

Pedig már annyira vágynék rá. Valamiért kevésnek érzem magam a lányokhoz. Sokszor azt érzem hogy mellettem unatkozna egy lány, nem vagyok az az össze vissza menős, bulizós, sokat beszélő. De az biztos ha lenne barátnőm akkor őt nagyon szeretném.

Szoktam próbálkozni. Most volt egy lány akinek szerintem bejöttem és nekem is bejött ő, de nem tudom hogyan tovább. Beszélgetünk, de nem tudom hogyan kell párkapcsolatot kialakítani. Még sajnos sosem volt barátnőm.


Már nagyon nehezen viselem az egyedüllétet.


2019. aug. 30. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Mert szerencsétlen vagy.

Ha látod hogy bejössz a csajnak miért nem hívod el kettesben valahova?

2019. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lazy Lover ***** válasza:
30%
üdv a klubban! én sokat próbálkozok de sajnos mind foglalt csajokat fogok ki ha nem vagy ilyen akkor változz meg ennyi
2019. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pénzes van? Az sokat segíthet!
2019. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerencse, hozzáértés hiánya.
2019. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*pénzed
2019. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

" nem tudom hogyan kell párkapcsolatot kialakítani"


Akkor ne azt alakíts ki, sima emberi kapcsolatot se tudsz kialakítani? Nem tudsz barátságot se kialakítani, hogy legközelebb is találkozzatok? Az óvodát hogy jártad ki?:)

2019. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!