Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan manapság problèma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan manapság problèma az, hogy az ember olyanal akar randizni illetve ismerkedni akihez vonzodik ès tetszik neki?

Figyelt kérdés

A kèrdèsemet , a saját környezetem ès itteni nèhány kèrdès illetve válasz "ihlette" Ugyanis saját pèldámnál nèhány ismerősöm nagyon durván bele avatkozik a párkeresèsembe , szerintük az első szembe jővő fèrfival összekène jönnöm , hiába mondom azt ,hogy nem tetszik , nem illünk össze , vagy elmebeteg(sajna ilyennel is volt dolgom) ezen ismerőseim csak röhögnek ès szabályosan belèm akarják magyarázni ,hogy jó parti lenne nekem ès jöjjek csak vele össze..Könyörgöm mièrt? Valamint itt is nem egyszer olvastam olyat ahol a kèrdező leírt bizonyos kikosarazási esetet ès nèhány válaszoló mindenfèle szemètnek elhordta csak mert visszamert utasítani valakit. Vagy a legjobb amikor a kèrdès arról szól,hogy az illető arról panaszkodik ,hogy őt kimertèk kosarazni , ès ezt hogy kèpzeli a nő/fèrfi. De mègis mire jó ez? Mièrt várják el akár nőtől akár fèrfitól ,hogy olyan emberrel randizzon akihez nem vonzodik ès nem szimpatikus neki? Mièrt kell ezèrt megszólni valakit? Ti mit gondoltok erről? Tudom ,èrtelmetlennek tűnhet ez a kèrdès , de ez már valahogy annyira feldűhitett az útobbi időben ,hogy kikivánkozott belőlem ez a kèrdès :D

Illetve kíváncsi vagyok a ti vèlemènyetekre erről a dologról. Főkènt arra,hogy veletek is megesett e ilyen ,mint ami pèldául velem ,hogy rám akarnak "tukmálni " valakit , vagy pedig az ,hogy kiírtatok egy visszautasításról szoló törtènetet ès elhordtak èrte titeket mindennek.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 23. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanis saját pèldámnál nèhány ismerősöm nagyon durván bele avatkozik a párkeresèsembe"

Miért is? Miért hagyod? Itt a hibás egyedül te vagy. Senkinek semmi köze a te magánéletedhez.


"szerintük az első szembe jővő fèrfival összekène jönnöm"

Nem gondolkodtál még azon, hogy lecseréld az ismerősi körödet?


Mindenki olyan személlyel jön össze, akivel akar, kész és pont. Senkinek semmi köze a másik magánéletéhez.

2019. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

De mègis mire jó ez? Mièrt várják el akár nőtől akár fèrfitól ,hogy olyan emberrel randizzon akihez nem vonzodik ès nem szimpatikus neki? Mièrt kell ezèrt megszólni valakit?

Öhm.Mert az emberek hülyék?Már régen túl vagyok azon,hogy érdekeljen mások kéretlen véleménye.(Ha érdekel,nyilván megkérdezem.)Az én életem,senkinek nem tartozom számadással.

2019. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Engem nemrég utasított vissza egy lány,akibe szerelmes vagyok, de teljesen igazad van. Én megértem, hogy nem akart randizni velem, és örülök neki, hogy ezt korrekten közölte is, nem hitegetett így megkímélt egy csomó fájdalomtól. Sokkal rosszabb lett volna ha kényszerből belemegy egy kapcsolatba,amit nem akar, jobb lesz mindenkinek, hogy hagyjuk egymást. Én hálás vagyok neki, hogy nem húzta az agyam, úgyhogy pozitívan váltunk el, még egy lájkot is dobtam neki utána a képére :D
2019. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Talán csak próbálják felhívni a figyelmed, hogy nem biztos, hogy célravezető ahogyan a másik nemmel bánsz. Például teljesen más, ha azért kosaraznak ki egy férfit, mert alkoholista, drogfüggő, vagy mittudomén börtöntöltelék, és megint más, ha azért, mert "Nincs mellszőre, és kopaszodik is!"
2019. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves első! Igazad van , ès le is állítom őket amint tudom. :) Már nem is nagyon avatom bele őket már semmibe , de valahogy akármennyire terelem a tèmát ,mindig szajozzák a kèretlen baromságaikat :(

Harmadik! Nagyon örülök ,hogy vannak mèg ilyen èrtelmes fèrfiak , akik nem hordják el a lányt csak mert az kikosarazza ,kívánom ,hogy egyszer megtaláld a párod.

2019. jún. 23. 21:15
 6/14 A kérdező kommentje:
Nègyes ! Ebben van valami , de nálam nem ez a helyzet. :)
2019. jún. 23. 21:16
 7/14 A kérdező kommentje:
A nègyesnek mèg : èn abszolút korrekt szoktam lenni a fiúkkal . Soha nem csiri csárè dolog miatt utasítottam őket vissza, ès sose lekezelő, bunkó stílusban. :) Csak tènyleg ahogy a hármas írta(felesleges hitegetni a másikat). Ha látom ès èrzem azt ,hogy nem lenne jővönk nem akarom hitegetni ès hamis illuziókba ringatni.
2019. jún. 23. 21:28
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Soha nem csiri csárè dolog miatt utasítottam őket vissza"



BARMIERT lehet. Indok sem kell. Magadnak is ellent mondasz.

2019. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ti mit gondoltok erről?"



Röviden: hogy sz@r. Annál tovább nincs ezen mit vitatni. Próbálj meg értelmesebb emberekkel lógni és az idiótákat leépíteni. Annak nemigen van értelme, hogy értelmet keresel hülyék közt.


Szoktam én csiri-csáré apróságok miatt is visszautasítani valakit, ami meggátol abban, hogy elképzeljem a jövőmet vele. Soha nem szóltak bele ebbe a barátaim, vagy senki az ismerős körömben, sőt mindenki úgy van vele, hogy ez teljességgel az én magánügyem.

2019. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Volt, hogy ram akartak tukmalni valakit, pedig a keritononek nagyon hatarozottan mondtam, hogy nem az esetem. A ferfi persze magasrol leszarta a velemenyemet, mert o mar kinezett maganak, pedig joforman nem is ismertuk egymast. Aztan amikor egy het mulva osszejottem massal orjongott, mert elrontottak a kis tervet. A masik ferfit meg is akarta verni...

Szerencsere tobbszor nem kerultem ilyen helyzetbe. Engem alapbol is nagyon nehez ravenni barmire, egy etelt se kostolok meg a tukmalas hatasara, talan ezert nem estem aldozataul tobbszor a keritesnek.

2019. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!